kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-07-2017, 09:07
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

oczywiście, że tak. Lepiej mieć i nie wykorzystać, niż odwrotnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-07-2017, 13:01
owmajel owmajel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Żeby nie przepłacać za ubezpieczenia warto jest korzystać z porównywarek czy też rankingów. Są one moim zdaniem naprawdę korzystne. https://rankomat.pl/ - polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-07-2017, 16:23
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja bez takiego ubezpieczenia się nigdzie nie ruszam bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć na takim wyjeździe i lepiej być na wszystko przygotowanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-10-2017, 10:59
monimm82 monimm82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 52
Domyślnie

Zawsze lepiej dodatkowo się ubezpieczyć. Nie kosztuje to znowu az tak sporo, a jest opcja nawet darmowego ubezpieczenia ekuz. Ja takie sobie zalatwialam. Ale i tam uważam, że zawsze warto wykupić sobie ubezpieczenie na życie. Ja teraz wybieram odpowiedniego ubezpieczyciela. Na razie najlepsza ofertę znalazłam na http://www.viennalife.pl można tam również zadbać o swoje oszczędnosci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-11-2017, 13:26
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Osobiście jest wielką zwolenniczką tego rodzaju produktów. Przy czym bardzo chętnie zdecydowałabym się na taką opcję jak http://nrnf.pl/nurkowanie/ . W grę wchodzi tutaj bowiem zarówno ochrona sprzętu, jak i samego nurka. Pod wodą może się wydarzyć tak naprawdę wszystko, więc jednak warto się odpowiednio zabezpieczyć, zanim zaczniemy uprawiać ten sport.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-11-2017, 13:27
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

W życiu bym nie poszła nurkować, cenię sobie swoje życie. Mimo, że przez ponad połowę życia mieszkałam nad morzem to niestety nie umiem pływać. Ale jeśli chodzi o ubezpieczenie to trzeba zawsze o nie zadbać. Obojętnie gdzie jedzie się na kawację to trzeba być ubezpieczonym. A skąd wiadomo jakie ubezpieczenie jest najlepsze. Nie wiadomo. Mając jakąś wiedzę na przykład z http://www.oc-online24.pl/ oraz znając dane oferty można to wydedukować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-11-2017, 14:33
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ubezpieczać się - czy warto...

...moim zdaniem odpowiedź jest jednoznacznie pozytywna. Przecież nigdy nie wiemy, co nas może spotkać w przyszłości. Zawsze może dojść, do jakiegoś, odpukać, nieszczęścia, tak było z moim bratem. Janek pojechał sobie na wczasy na Czechy, jeździł tam sobie na nartach i pech chciał, że złamał nogę. Niestety, zlekceważył moje rady, że warto się ubezpieczyć zawczasu i musiał płacić za rekonwalescencję. Ja jestem zupełnie innego charakteru, podczas gdy Janek jest hulaj-dusza, nie przejmuje się codziennością, to ja stąpam twardo po ziemi i nawet w tak banalnej kwestii jak ubezpieczenie, prezentuję zupełnie inne podejście. Dlatego od kilku lat mam wykupioną polisę od nieszczęśliwych wypadków w Gothaerze - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...szelki-wypadek. Wystarczy regularnie płacić składkę, a w razie czego będę mogła liczyć na rekompensatę finansową. Od razu zresztą na tej samej polisie ubezpieczyłam całą swoją rodzinę. Można? Można A Wam radzę nie zwlekać i sprawdzić w necie jakiegoś ubezpieczyciela od NNW. Są przecież teraz porównywarki dające lepszy ogląd sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-11-2017, 16:16
Jasłok Jasłok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki wszystkim za propozycję bo również wyjeżdżam i szczerze mówiąc to nawet o tym nie myślałem :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-11-2017, 21:13
Mekenua Mekenua is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 3
Domyślnie

ja jestem zawsze ubezpieczona w Alienzie i jest super polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-11-2017, 22:08
parufka9 parufka9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Takie ubezpieczenie to jest absolutna podstawa podczas wakacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.