kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-07-2015, 22:44
zuziarad34 zuziarad34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

I jak tam? Ruszyliście coś? Kiedyś czytałam raport a propos branży gastronomicznej w Polsce, że 75% środków unijnych jest przeznaczanych na różnego rodzaju restauracje i knajpy, z czego zdecydowana większość niestety, ale plajtuje. Teraz trudno się z tym przebić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-08-2015, 13:51
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Należy kontrolować dostawców, żeby korzystali z dobrych pojemników. Nasi zawsze używają skrzynek na owoce Erg-System. Wiemy dzięki temu, że podajmy klientom świeże produkty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-08-2015, 14:21
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Wyposażenie jest bardzo ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-08-2015, 08:06
Plaszkass Plaszkass is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 2
Domyślnie

Ja prowadzę restauracje od kilku lat. Jest to ciężki kawałek chleba. Jednego miesiąca jestem kilkadziesiąt tysięcy na plusie, innego kilkanaście na minusie. Chciałabym otworzyć nowy lokal, bo mam okazje wynająć lokal w bardzo dobrej lokalizacji za 50% wartości. Obecnie nie dysponuje aż tak dużą gotówką, żeby go wyposażyć i dlatego chciałabym wziąć szybki kredyt dla firm – www.multiinicjatywa.pl. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-08-2015, 11:38
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Ja mam jeszcze jedno pytanie do Was kochane, czy prowadzi księgowość same, czy zatrudniłyście osobę do tego, czy może zlecacie to firmie zewnętrznej. Znalazłam w Internecie tę ofertę http://www.ucmsgroup.pl/pl/uslugi/ou...we-deklaracje/ i zastanawiam się, czy to nie jest dobre rozwiązanie? Oni robią wszystko za nas: deklaracje podatkowe, deklaracje rozliczeniowe do ZUS, dokumentacje do US. Jak sądzicie? Warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-09-2015, 08:02
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja jestem zdania, że jak ktoś ma możliwość to powinien sam prowadzić księgowość. Dostępnych jest wiele kursów np tu http://www.cedoz.pl/ Dzięki nim można zdobyć potrzebną wiedzę i samodzielnie ogarniać wszystkie rachunki itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-10-2015, 20:53
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Masz rację. Prowadzenie księgowości nie jest specjalnie trudne. Bardzo pomóc moze program do wystawiania faktur Faktura Small Business. Można w nim wystawić wszystkie rodzaje faktur oraz paragony. Poza tym jest prosty w obsłudze i niedrogi. Licencja jest dożywotnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-11-2015, 20:01
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Pytanie o pieniądze nie jest tutaj przypadkiem, bo jednak musisz kilkanaście tysięcy co najmniej zainwestować. Zobacz sobie ile za same frytkownice zapłacisz http://emaks.pl/gastronomia-1/frytow...ektryczne.html, a gdzie inne rzeczy, niezbędne do prowadzenia interesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-11-2015, 23:23
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli chcesz otworzyć restaurację musisz pamiętać, aby stworzyć w niej odpowiedni klimaat no i zapewnić dobre jedzenie. Do tego potrzebni Ci są dobrzy kucharze i odpowiedni sprzęt dla nich.U nich https://mmgastro.pl/ jest spory wybór sprzętu gastronomicznego więc jeśli nie wiedziałbyś w przyszłości gdzie szuać to już masz odpowiednie miejsce dostarczone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-01-2016, 14:39
Wywia Wywia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 29
Domyślnie

Wyjadacze w gastronomii bez funduszy na dwa lata utrzymania lokalu nie otwierają knajpy. Bo tak jest podobno w tym biznesie, że zanim się rozkręci, są duże straty. Kluczowa jest lokalizacja i oczywiście jakość potraw. Polacy sa coraz bardziej świadomi i potrafią docenić świeżość, co potwierdza program pani Gessler.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.