kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-11-2014, 17:41
mcjamila78 mcjamila78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Domyślnie Problem z autem

Witajcie!

posiadam mały problem - otóż jakiś tydzień temu pospuło mi się auto. Do wymiany jest jakaś dziwna część, w sumie jako kobieta sie nie znam więc Wam nie powiem o którą chodzi ale problem polega w sumie nie na części ale na jej braku dostępności. Mój mechanik jest w stanie sprowadzić ją dopiero na za dwa tygodnie. Polecił mi jakies sklepy samochodowe online - ze niby tam można kupić i powinno być dużo wcześniej. Nie bardzo jednak wiem czy można im zaufać. Kupował ktoś z was cześci przez internet? można być spokojnym czy lepiej czekać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-11-2014, 15:46
cyryluk95 cyryluk95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja bardzo często zamawiam części przez internet ponieważ w sklepach są zazwyczaj niedostępne i też trzeba czekać zanim sprowadzą dlatego wolę nie wychodzić z domu i zamówić przez internet a później czekać aż mi przywiozą i zawsze jest wszystko tak jak trzeba nie masz się co obawiać, tylko jeżeli się zdecydujesz to dowiedz się dokładnie jaka to część
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-11-2014, 20:19
OneLillia94 OneLillia94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Domyślnie

Poszukaj opinii o sklepie, który wybrałaś... na pewno nie ma co ryzykować i zamawiać część w sklepie, który nie ma pozycji na rynku. Wiadomo - samochód to samochód i najważniejsze jest bezpieczeństwo. Nie wyobrażam sobie jeździć autem, w którym wymieniono część na pochodzącą z nieznanego źródła. Kolejne wyjście, to poszukaj innego mechanika, może tamten będzie miał możliwość szybszego sprowadzenia potrzebnej części.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-11-2014, 10:19
MegaDann76 MegaDann76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 14
Domyślnie

Ja też zamawiam w internecie w sklepie http://motoneo.pl/ i jestem jak najbardziej za taką formą zakupów. Jest taniej nawet jeśli dołożę koszty dostawy no i otrzymuje gwarancję więc nie jest źle. Osobiście nie wyobrażam sobie już zakupów bez internetu. Wiadomo, że w sieci jest dużo czarnych owiec, ale wystarczy trochę uwagi i nie ma później problemów.

Ostatnio edytowane przez MegaDann76 : 28-11-2014 o 12:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-11-2014, 14:55
ReChang1372 ReChang1372 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał MegaDann76
Ja też zamawiam w internecie i jestem jak najbardziej za taką formą zakupów. Jest taniej nawet jeśli dołoże koszty dostawy no i otrzymuje gwarancję więc nie jest źle. Osobiście nie wyobrażam sobie już zakupów bez internetu - jak kiedyś to działało?
Zakupów internetowych w dzisiejszych czasach faktycznie nie należy się się wystrzega, bo w dzisiejszych czasach zakupy internetowe to przede wszystkim wygoda oraz zaoszczędzony czas i pieniądze. A znasz serwis Allegro? Ja oraz znajomi często kupujemy tam części samochodowe, ale trzeba koniecznie sprawdzać opinie o sprzedawcy często można do sklepu odesłać zużytą część i w zamian otrzymujemy zwrot części kosztów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2014, 15:29
iLinette1571 iLinette1571 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 10
Domyślnie

Chyba większość osób robi już dziś zakupy przez internet i uważam że jest to oszczędność czasu a poniekąd tez pieniędzy .... ale to prawda trzeba zawsze poczytać opinie o sprzedającym ponieważ można się nadziać na oszusta... ja osobiście nigdy takiego przypadku nie miałem mimo tego że często kupuje na allegro ale wiem że zdarza się źle trafic niestety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-12-2014, 11:45
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja mam teraz problem z moim motocyklem hondą rebel 125. Już tyle wydałam, że głowa mała...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-12-2014, 10:21
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Oczywiście, że korzystałam. W sieci jest taniej i bezpiecznie na pewno wyjdziesz na tym lepiej, niż jakby mechanik miał Ci zamawiać tą część
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-01-2015, 14:09
janu janu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 18
Domyślnie

Zerknij sobie na tą stronę: https://www.motointegrator.pl/szukaj...elect=2005.com tam powinnaś znaleźć potrzebne Ci części, niestety nie piszesz jakie to auto więc nie jestem w stanie przybliżyć bardziej kategorii...musisz soboe poradzić sama.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-02-2015, 14:48
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Przeważnie jest tak, że to mechanik może Ci zamówić części po prostu przed wymianą. Przejrzyj sobie miejsca, gdzie dokonuje się naprawy samochodów w Katowicach albo innym mieście i powiedzą Ci, że mogą zamówić części i doliczyć koszta do wymiany. Nie musisz za niczym biegać tylko zostawiasz auto i gotowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.