kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-03-2021, 10:56
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie Pielęgnacja domowa - jakie kosmetyki

Cześć
Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji domowej? Na co warto zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie ich szukać w rozsądnych cenach. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-03-2021, 10:32
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Dobra pielęgnacja domowa na pewno się przyda. Ja przynajmniej tak na to patrzę!!!
__________________________
Prace magisterskie z Pedagogiki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-03-2021, 12:22
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Normalna sprawa. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej dobrać kosmetyki pod kątem swojej urody. Najważniejsze będzie to, byście zawsze świadomie dobierali kosmetyki, które najlepiej zadziałają w Waszym przypadku. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://mintishop.pl/ i bliżej poznać możliwości, jakie stwarza ta drogeria. Czuję, że będziecie tym pozytywnie zaskoczeni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-03-2021, 10:10
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

No to może warto w takim razie sprawdzić propozycje przygotowane przez https://summe.pl/ jak dla mnie numer jeden pod względem jakości, ceny i profesjonalnego podejścia ze strony obsługi. Warto zadbać o dobrej jakości kosmetyki do pielęgnacji domowej zadbajmy o stan swojej cery i nawilżenia skóry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-03-2021, 07:28
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 635
Domyślnie

A tutaj śmiało mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki i również uważam, że akurat kosmetyki Summe cechują się zarówno najwyższą jakością, bogatym naturalnym składem i jednocześnie różnorodnością specjalnych serii na problemy trądzikowe, czy też przebarwienia i słabe nawilżenie. Pozdrawiam i jak najlepszych wyborów życzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-03-2021, 07:25
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

O proszę no to super, dzięki wielkie za pierwsze podpowiedzi i oby temat nam się tutaj rozwijał. Chętnie sprawdzę i podjęcie decyzji będzie dużo łatwiejsze, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-03-2021, 08:41
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Bardzo fajny temat i sporo konkretnej wiedzy, bardzo dobrze że poruszacie ten temat bo rzeczywiście wymaga dużej wiedzy i zaangażowania, jeżeli chodzi o wybór kosmetyków do pielęgnacji cery to na pewno warto sprawdzić Summe Cosmetics u których znajdziecie wiele propozycji serii jak Beclarity na przebarwienia, czy CELL C LINE https://summe.pl/seria/cell-c-line/to seria antiaging z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-03-2021, 20:36
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja polecam naturalne kosmetyki takie jak tutaj https://www.madlensklep.pl/ Są najlepsze dla naszej skóry! Sama się kiedyś przed nimi wzbraniałam, ale dałam się przekonać i nie żałuję. Stan mojej skóry to teraz zupełnie inny wymiar! Nie mam już pryszczy, skóra jest gładka i miękka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-04-2021, 11:10
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

ja teraz testuje nowa linie bielendy Vegan Smoothie i powiem wam ze jestem totalnie zachwycona nawilzenie na maksa, a zapachy sa przecudowne czlowiek az czuje lato
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-04-2021, 15:58
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Kochasz pielęgnacje? A może chcesz spróbować czegoś zupełnie odmiennego i ciekawego zarazem? Jeśli tak to koniecznie skorzystaj z propozycji od https://beautifly.eu/produkt/mezoter...-b-glossy-pro/ gdzie możliwe jest zrobienie mezoterapii bezigłowej w sposób, który będzie odpowiadał Ci w stu procentach. To rozwiązanie jest doskonałym pomysłem dla wszystkich z nas, które cenią piękno i dbanie o siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.