kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-11-2020, 09:34
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie Program do fakturowania - Ksiegowosc24

Cześć!
Macie może dla mnie konkretne podpowiedzi na jaki program do faktur warto postawić i jednocześnie z którego sami korzystacie dłuższy czas, bo sam już nie wiem w jakim kierunku warto pójść. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-11-2020, 15:54
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jak najbardziej uważam, że warto postawić właśnie na program RafSoft i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli szukacie skutecznego rozwiązania do efektywnej pracy w księgowości, aby wszystko było w jednym miejscu i jednocześnie w pełni dokładne i zgodne ze standardami obecnego roku. Licencja nie jest droga, a tym bardziej że przed zakupem spokojnie można go sobie przetestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-11-2020, 19:04
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Jeżeli chodzi o takie rozwiązania, tutaj na pewno ciekawą opcją jest jpk księgowa . Program ten jest bardzo łatwy w obsłudze, a co najważniejsze wyłapuje ewentualne błędy w fakturach. Dzięki czemu można oszczędzić sobie sporo problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-11-2020, 20:52
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

U mnie wygrał program Rafsoft i przyznam, że jeśli chodzi o dobre rozwiązanie do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku, żeby jak najefektywniej z niego korzystać. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-11-2020, 08:06
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

O proszę dobrze wiedzieć, sama też na pewno wezmę pod uwagę. Pozdrawiam i czekam na kolejne konkretne informacje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-11-2020, 11:04
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

U nas zdecydowanie jedną z lepszych opcji było wykupienie licencji w wersji Standard od Ksiegowosc24 https://ksiegowosc24.pl/produkt/fakt...2020-standard/ która jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2020, 17:46
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Dołączam do pozytywnych wypowiedzi odnośnie programu Ksiegowosc24 w Wersji Standard cały 2020 rok z niego korzystaliśmy i w przyszłym również zamierzamy pójść w tym kierunku. Duże możliwości, szeroki zakres funkcjonalności i jednocześnie całkiem dobra cena za licencję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-01-2021, 16:06
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Ja o moją księgowość się nie martwię, bo postawiłam na sprawdzone i profesjonalne biuro księgowe Danks. Jestem całkowicie zadowolona, ponieważ wszystko odbywa się zgodnie z wyznaczonym terminem i aktualnymi przepisami. Także super. Taką pracę to człowiek docenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-01-2021, 15:58
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Do dzialu ksiegowosci na pewno tez sporym ulatwieniem bedzie program monitoringu platnosci od kontrahentow. U nas czesto zdarzalo sie, ze jakies faktury wisialy po terminie i trzeba bylo je manualnie sprawdzac i wysylac powiadomienia a dzieki https://monpay.pl/ wszystko zostalo mega ulatwione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2021, 16:20
zsenger zsenger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Takie programy są ogromnym udogodnieniem, wiele firm z nich korzysta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.