kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-03-2021, 08:42
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie Jak zdrowo schudnąć - Shape Up Grinday

Cześć
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości produktów wspierających proces odchudzania i czy może macie dla mnie jakieś wskazówki na temat Shape Up od Grinday. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-03-2021, 18:21
Ph3bd32a Ph3bd32a is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

co to za produkty?
-
https://bichta.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-03-2021, 08:42
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W takim razie sprawdź suplement Shape Up Grinday który naprawdę fajnie wspiera proces odchudzania, szczególnie jeżeli już kilogramy nie chcą uciekać a dalej pilnujecie tego co jecie i jednocześnie dużo się ruszacie. Mi już uciekło -10kg, a to nie koniec. Mam nadzieję, że uda mi się z celem zdążyć do maja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-03-2021, 09:22
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

A tutaj jak najbardziej mogę się z Wami zgodzić, jeżeli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie skutecznych preparatów to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Shape Up https://www.grinday.com/pl/sklep/10-...ermogenic.html u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, bogaty skład i jednocześnie skuteczność działania. Oby tylko tak dalej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-03-2021, 13:43
kawkaBB kawkaBB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 35
Domyślnie

Chcąc schudnąć zdrowo,trzeba liczyć się z tym,że nie nastąpi to szybko i bez wysiłku.Oczywiście warto się wspomagać różnymi suplementami,które pomogą się organizmowi zregenerować po ciężkim wysiłku fizycznym,ale też trzeba to robić pod okiem lekarza.Na ten temat powstał też ciekawie napisany artykuł,do którego przeczytania zachęcam https://tantus.pl/suplementy-diety-w...e-odchudzanie/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-03-2021, 10:20
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Bardzo ciekawy temat, tym bardziej że teraz mamy mnóstwo postanowień na wiosnę i o formę zdecydowanie czas zacząć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-03-2021, 10:27
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Akurat jeżeli chodzi o wybór skutecznego wsparcia to jak juz masz ogarniętą dietę i dbasz o odpowiednią dawkę ruchu to nie zapomnij o suplementacji i takie spalacze tłuszczu jak Shape Up na pewno będą konkretną pomocą o ktorym więcej dowiesz sie bezpośrednio na https://www.grinday.com/pl/sklep/10-...ermogenic.html fajny skład, duży zakres działania i na pewno duże znaczenie ma to ograniczenie łaknienia które przy deficycie kalorycznym jest naprawdę uciążliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-05-2021, 22:36
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Jak najbardziej fajna opcja Odnośnie wyboru dobrej jakości suplementów diety to na pewno warto wymienić shape up grinday. Bogaty skład, dobra cena i jednocześnie skuteczne efekty bo przy ciężkiem redukcji jednak mega pomaga wytrwać do końca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-05-2021, 17:14
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

O proszę, to chyba przyszedł czas tez na mnie żeby przetestować i w końcu doprowadzić odchudzanie do końca, bo zostało mi jeszcze 6kg, ale idzie coraz ciężej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-05-2021, 10:22
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Mam nadzieję, że nasze podpowiedzi się przydadzą i oczywiście uda się jeszcze kilka zbędnych kilogramów zrzucić bo już do lata coraz mniej czasu nam zostało
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.