kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-09-2021, 12:03
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie Urządzenia kosmetyczne - wybór

Chciałabym rozwinąć swój biznes kosmetyczny i przychodzę do Was z pytaniem na jakie urządzenia kosmetyczne warto zwrócić uwagę, aby zwiększyć zainteresowanie klientek i też przyciągnąć nowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-09-2021, 14:00
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Według mnie tutaj warto poświęcić więcej uwagi na urządzenie Emson, ponieważ daje konkretne efekty jeśli chodzi o modelowanie sylwetki i kształtowanie wyglądu. Dlatego też sprawdź sobie stronę https://ifapro.pl/emson/ jak do tej pory zdecydowanie fajnie się sprawuje. Wszystko na poziomie, fachowe doradztwo i obsługa która dokładnie na początku nam cały sprzęt przedstawiła, wraz z szkoleniami. Działa świetnie jeśli chodzi o kształtowanie sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-09-2021, 13:23
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali dobrej jakości urządzeń kosmetycznych o wysokiej skuteczności to jak najbardziej tutaj też pozytywnie mogę wypowiedzieć się na temat Emson jest świetnym rozwiązaniem w mojej opinii. Można znaleźć u nich szeroki wybór rozwiązań nie tylko ograniczając się do kształtowania sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-09-2021, 13:25
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę i oczywiście oby to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony dla mojego biznesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-09-2021, 15:23
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

W przypadku takich urządzeń na pewno od razu warto stawiać na sprzęty wysokie jakościowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-09-2021, 14:17
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Też uważam, że dobrze jakbyś właśnie rozważyła skorzystanie z https://ifapro.pl/emson/ który naprawdę skutecznie sprawdza się w zakresie rzeźbienia mięśni i poprawy wyglądu oraz ujędrnienia ciała. Na pewno przyniesie realne korzyści tym bardziej jeżeli klientki chcą zadbać o swoją formę w odpowiedni sposób przed wakacjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-04-2022, 15:15
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Rozglądając się przede wszystkim za wyborem wysokiej jakości i skuteczności w działaniu kompletując sprzęt kosmetyczny, który daje świetne efekty to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę producenta Manta u którego znajdziecie takie rozwiązania jak na przykład depilator laserowy, peeling kawitacyjny, czy także odkurzacz do oczyszczania zaskórników aby cera była na co dzień piękna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-06-2023, 17:15
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

W mojej opinii, stosowanie odpowiednich kosmetyków to niezwykle istotny element pielęgnacji skóry. Natknąłem się na fascynujący artykuł na https://www.faceandlook.pl/jakie-kos...-na-zaskorniki w którym dokładnie opisano, jakie kosmetyki mogą pomóc w walce z zaskórnikami. Zachęcam do przeczytania tego wpisu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.