kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-05-2016, 15:04
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja nie wiem, dlaczego to ludzi dzisiaj tak dziwi? Zawsze się samodzielnie organizowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-05-2016, 23:53
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Według mnie warto samemu to zrobić bo teraz jest wiele pomcnych miejsc jak np ten http://www.weselewawa.pl/ portal gdzie można znaleźć wszystko od zaproszeń na ślub po samochód czy też salę weselną. Robiąc to wszystko samodzielnie masz większa satysfakcję no i wiesz, że wszystko będzie jak najlepiej zrobione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-06-2016, 21:46
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Mnie bardzo ale to bardzo przekonują wesela w plenerze i wraz z narzeczonym szukamy swojego miejsca na własnie takie wesele. Do tego zdecydowaliśmy się na zdjęcia z powietrza, ponieważ wtedy będzie można zrobić kilka pięknych ujęć, a takie coś staję się coraz bardziej popularne. Z tej okazji mam pytanie, czy słyszeliście o tej firmie http://www.projekt-dron.pl/ ? Oni własnie robią takie zdjęcia z powietrza. Po portfolio widać, że wiedzą o co chodzi. Czy ktoś już skorzystał z ich usług i podzieli się opinią? Jesteście za tym, aby korzystać z tego typu usług? Jak oceniacie takie zdjęcia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-06-2016, 13:26
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

Warto and tym pomyśleć, w szczególności gdy ktoś jest bardzo zapracowaną osobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-06-2016, 07:23
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja ostatnio znalazłam miejsce na mprezy okolicznościowe w Gdańsku i chyba tam wyprawimy nasze wesele Nie bedzie jakiegoś szały, ma być skromnie i rodzinnie - po naszemu. Nie bedę nic robić pod gości bo to nasz dzień a nie ich

Ostatnio edytowane przez minka : 28-06-2016 o 07:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-08-2016, 14:36
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na sale gdzie organizuje sie wesele. My mieliśmy w Venge w Łodzi i tam pomogli nam ze wszystkim. No i mieliśmy dużo fajnych rzeczy do wyboru, np. pokaz barmański albo fontanne z czekolady. Poza tym sama sala bardzo elegancka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-08-2016, 14:03
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

kiedyś ludzie samodzielnie organizowali wesele i dawali radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-09-2016, 12:54
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

To fakt ale teraz ludzie są o wiele bardziej zalatani i nie mają czasu na ogarnięcie wszystkiego. Dlatego ja organizację wesela powierzę chyba tej firmie http://www.greatday.pl/ Chcę żeby to był najpiękniejszy dzień w moim życiu a wiem, że sama wszystkiego nie zrobię. Boję się, że o czymś zapomnę itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-09-2016, 10:15
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

bez sensu jest oddawać organizację wesela w czyjeś ręce..no chyba, że jesteś gwiazdą Hollywood i zapraszasz tysiąc gości U nas wszystkim zajęliśmy się sami a jeżeli chodzi o moje sprawy panny młodej to najgorzej było z suknią. Obleciałam chyba z 10 salonów i nic mi się nie podobało. Dopiero w Jennifer Vaiano w Warszawie znalazłam tą, która śniła mi się od dziecka Generalnie bardzo fajny salon, cena sukni w granicach 2-2,5 tys. a do tego mają też używane bardzo tanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-09-2016, 12:16
marta33 marta33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

No jeśli chcesz samodzielnie się tym zająć to nastaw się na nieprzespane noce, mnóstwo telefonów i jeszcze więcej jeżdżenia po mieście Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Też wolałam sama się wszystkim zająć, żeby było dokładnie jak JA chce anie jakiś tam gość czy babka... Na początek warto sobie przeczytać jak do tego wszystkiego podejść, znalazłam akurat kiedyś artykuł o tym to się podzielę: http://www.katpress.pl/o-czym-nie-mo...owaniu-wesela/

Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.