kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 19-04-2021, 08:11
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja staram się zdrowo odżywiać, uprawiać sport, odpoczywać dodatkowo na co dzień używam tylko dobrych jakościowo kosmetyków, które faktycznie dbają o dobrą kondycję mojej skóry czy włosów. Bardzo lubię te ze srebrem koloidalnym w składzie, znajdziecie je na przykład w https://www.naturamedica.pl/. Warto zajrzeć, oferta jest mocno rozbudowana a przy tym ceny nie są wygórowane sklep bardzo sprawnie realizuje zamówienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 19-04-2021, 12:47
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Odpowiedź jest bardzo prosta - należy o siebie dbać. Zarówno jeśli chodzi o dietę jak i sport. W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch, teraz jest coraz cieplej to myślę że każdy z nas znajdzie odpowiednią chwilę no i motywację. A jeśli chodzi o choroby to sama się regularnie badam odnośnie raka nerki, bo mój tata miał ten nowotwór i dla pewności wolę wszystko na bieżąco kontrolować. Na szczęście u niego wszystko dobrze się skończyło, bo w szpitalu Mazovia zastosowali chirurgię robotyczną z użyciem robota da Vinci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 21-04-2021, 08:52
Aatpa82 Aatpa82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 78
Domyślnie

pamietaj przede wszystkim o regularnych posiłkach i nawadnianiu organizmu. dobrze jest chodzic regularnie na wizyty do dentysty aby zadbac o swoje zęby i zapobiec ewetualnej próchnicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 27-05-2021, 17:58
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Zamierzam trochę zadbać o siebie i postanowiłam stworzyć siłownie w swoim domu. Polecacie jakiś zestaw hantli do fitnessu? Maty już kupiłam, jak również gumy oraz piłki. Skupie się na treningu siłowym oraz na treningu ogólnorozwojowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 27-05-2021, 18:45
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

Aby dobrze dbać o siebie i swoje zdrowie, na początku trzeba poznać kilka podstawowych chorób, żeby móc sobie z nimi radzić bez konieczności wizyty u lekarza. Ja czytam bardzo dużo artykułów na temat tego jak wygląda angina i przeziębienie . Gdy pojawiają się pierwsze objawy, to staram się od razu reagować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 28-05-2021, 14:34
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Przede wszystkim - odpowiednio dobrana pielęgnacja jest tutaj kluczem, który pozwoli uzyskać konkretne efekty. Polecam zatem przeczytać tekst ze strony https://dermalogica.pl/czytaj/113-gl...sci-witaminy-C który w dużym stopniu może zmienić Twoją pielęgnację, dodać do niej konkretne produkty czy pomóc w jeszcze lepszym jej stosowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 29-05-2021, 13:41
LeszekGarto Mężczyzna LeszekGarto is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem trzeba udać się na siłownię. Teraz akurat otworzyli wszystkie kluby fitness więc na pewno warto sobie to rozważyć. Sam niedawno widziałem ciekawą ofertę https://reshape.pl/karnety. Co o niej myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 30-05-2021, 10:54
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

dbac o siebie można na wiele różnych sposobów. ważna jest nawet nasza codzienna dieta powiem Wam, ze ostatnio spodobała mi się bardzo dieta surowa. Okazuje się, ze spożywanie surowych warzyw i owoców oraz dań nieprzetworzonych sprawdza się super m.in u osób które mają schorzenia metaboliczne czy na przykład często zmagają się z migrenami. Więcej na temat tej diety możecie poczytać n stronie https://sofra.com.pl/dieta-warzywno-...staci-surowej/. post doktor Ewy Dąbrowskiej jest dość popularny i mnóstwo osób go sobie chwali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 28-06-2021, 09:21
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Dla mnie bardzo ważne są paznokcie. Dbam o to, aby były zawsze zadbane. Bardzo fajną opcją jest na przykład manicure SPA: https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-spa/ . Poczytajcie sobie o tej możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 28-06-2021, 14:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

W trosce o swoje zdrowie, trzeba dbać o dietę i uprawiać sporty. Ja lubię jazdę na rowerze. Postanowiłam sobie kupić skarpetki rowerowe Które są wykonane z materiału szybkoschnącego, co zapewnia uczucie świeżości podczas jazdy rowerem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.