kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 20-09-2022, 15:06
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

Cytat:
Napisał wala
Czasami antykoncepcja faktycznie pomaga. Warto o niej pomyśleć.

Też o tym słyszałam a teraz są tabletki które praktycznie nie mają wpływu na organizm kobiety, są neutralne nawet dla wątroby. Hormonów też w nich jest niewiele, w moich tabletkach to drospirenon i estetrol, ten ostatni to najnowsze odkrycie, występuje naturalnie u ludzi w okresie płodowym więc jest doskonale tolerowany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 25-10-2022, 13:10
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Sprawdzony i skuteczny sposób, to leki antykoncepcyjne. Receptę wystawi lekarz nawet przez internet w kilka minut https://lekarzonline.eu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 21-11-2022, 10:49
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Zdecydowanie takie rzeczy trzeba zgłaszać lekarzowi bo jeśli to endometrioza to może doprowadzić do groźnych powikłań i może być tez konieczny zabieg jakie przeprowadzają specjaliści od endometriozy w szpitalu medicover
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 19-12-2022, 17:36
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

Zobaczcie na stronę https://recepty24.com/e-recepta/ tutaj macie możliwość konsultacji z doświadczonymi specjalistami z różnych branży. To oni o każdej porze przeanalizują Twoje potrzeby i spróbują znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 22-04-2023, 17:23
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Natomiast w przypadku kiedy cierpisz na PCOS i szukasz sposobu na zmianę swojego stylu życia i diety, to warto zapoznać się z artykułem https://pora-na-zdrowie.pl/blog/pora...iejsze-zasady/ w którym znajdziesz praktyczne porady i zasady, które pomogą Ci zbudować zdrową dietę i utrzymać właściwą wagę. Artykuł zawiera również listę produktów, suplementów oraz informacji czego warto unikać borykając się z tym problemem, aby wspomóc leczenie PCOS. Sprawdź i daj znać czy wszystko idzie w odpowiednim kierunku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 10-05-2023, 17:36
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnych usług ginekologicznych, to gorąco polecam Klinikę https://gabinetylucka.pl Ich oferta obejmuje szeroki wachlarz zabiegów ginekologicznych, w tym ginekologię położniczą, USG położnicze, ginekologię dziecięcą, ginekologię onkologiczną oraz laboratorium. specjaliści zapewnią Ci opiekę na najwyższym poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 22-05-2023, 22:38
karcia30 karcia30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 7
Domyślnie

Nie będzie to taki stricte sposób, ale moja rada to przejść na organiczne podpaski/tampony np. te z Ginger Organic. One są z organicznej bawełny, nie mają w sobie chloru, chemii substancji zapachowym - wbrew pozorom to bardzo ważne podczas tych dni. Warto jest używać właśnie takie naturalnych produktów, żeby nie wywoływać dodatkowych podrażnień czy stanów zapalnych.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 31-05-2023, 15:26
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Zawsze mozna udac sie z tym problemem do lekarza ginekologa.
Ja w Krakowie mam naprawde dobrego ginekologa dr Jakubowicza i tutaj zawsze mogę liczyć na odpowiednią pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 11-09-2023, 14:56
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

też tak myślę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 18-01-2024, 14:55
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

ale nie jest to normalna sytuacja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.