kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 30-12-2023, 22:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

U mnie ostatnio zaczęły pojawiać się popękane naczynka. Teleangiektazja to profesjonalne określenie na charakterystyczne, popękane naczynka włosowate pod skórą, popularnie zwane „pajączkami naczyniowymi” lub po prostu „pajączkami”. Tutaj https://idealbeauty.pl/teleangiektaz...nimi-poradzic/ trafiłam na bardzo ciekawe informacje w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 18-01-2024, 10:50
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

W przypadku problemów z cerą - takich jak na przykład trądzik - warto zasięgnąć opinii dermatologa. Lekarz specjalista wie, jak leczyć tego typu problemy. Na dodatek może też wypisać receptę na leki recepturowe - a taką receptę bez problemu zrealizujecie w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 26-01-2024, 08:56
pancetta pancetta is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 34
Domyślnie

Potwierdzam, miałam kiedyś takie leki od dermatologa, dostosowane do moich konkretnych problemów. Recepty bez problemu zrealizują w dozie, mają do tego odpowiednio wyposażone zaplecze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 26-01-2024, 10:56
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Może warto zmienić kosmetyki do pielęgnacji? Źle dobrane produkty mogą uczulać i powodować problemy - takie jak na przykład wysypka. Rzuć okiem na kosmetyki naturalne polskiej marki Błogo: https://blogo.com.pl/ . Są to naturalne produkty przeznaczone do kąpieli.

Ostatnio edytowane przez ami_dudek : 29-01-2024 o 08:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 28-01-2024, 17:35
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 103
Domyślnie

Na stany zapalne mi się świetnie sprawdza preparat robiony w aptece, lekarz przepisuje receptę, potem idę do doz i tam mi zawsze przygotują, nie kosztuje to dużo a efekt jest super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 29-01-2024, 19:18
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli masz problemy ze skórą które objawiają się trądzikiem, bliznami czy zmarszczkami to wykorzystaj możliwości tej kliniki https://the-clinic.pl/zabiegi/radiof...a-mikroiglowa/ Oni wiedzą jak walczyć z takimi problemami i mają masę zabiegów jak radiofrekwencja mikroigłowa Warszawa to najlepsi specjaliści i zabiegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 30-01-2024, 16:35
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Hej, jeśli masz problemy ze skórą to może warto skorzystać z usług dermatologa? Zdecydowanie lepiej jest się udać do specjalisty z takimi problemami. Ja mogę Ci polecić to centrum https://derm-al.pl/pl/medycyna-specj...-i-wenerologia - sprawdzone na własnej skórze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 31-01-2024, 16:06
Rodzynka Rodzynka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 127
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kuleczka258
Na stany zapalne mi się świetnie sprawdza preparat robiony w aptece, lekarz przepisuje receptę, potem idę do doz i tam mi zawsze przygotują, nie kosztuje to dużo a efekt jest super.
Hej! Czy możesz powiedzieć jak długo trzeba czekać na realizację takiego zamówienia w DOZie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 31-01-2024, 22:02
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

https://ziaja.com/blog/zaskorniki-otwarte-i-zamkniete-j to nie tylko sklep z kosmetykami, ale także prawdziwa skarbnica wiedzy o pielęgnacji skóry! Blog firmy zawiera cenne porady dotyczące pielęgnacji różnych rodzajów skóry, co sprawia, że korzystanie z ich produktów staje się jeszcze bardziej efektywne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 09-02-2024, 14:30
Elen Elen is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rodzynka
Hej! Czy możesz powiedzieć jak długo trzeba czekać na realizację takiego zamówienia w DOZie?

To może ja odpowiem, zwykle kolejnego dnia jest do odbioru. Generalnie w doz bardzo szybko realizują takie recepty, mają porządne zaplecze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.