kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-10-2021, 10:43
lejdi88 lejdi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 135
Domyślnie Dentysta

Poszukuję dobrego stomatologa, u którego wykonam leczenie zębów bydgoszcz i okolice miasta. Chodzi o wyleczenie próchnicy u dziecka. Czy ktoś mógłby polecić kogoś sprawdzonego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2021, 11:05
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Stawiajcie na nowocześnie wyposażone gabinety. Wiadomo że nowoczesny sprzęt to podstawa dobrego leczenia, ja na to zwracam uwagę jak szukam odpowiedniego dla siebie specjalisty. Ja korzystałam z usług tego stomatologa: http://cytrus-lawenda.pl/ i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-10-2021, 17:24
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Jak często robicie scalling i piaskowanie zębów? Robi Wam to higienistka czy dentysta? Jakieś dobre polecenia z Warszawy w okolicach Zacisze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-10-2021, 10:13
bonj bonj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 53
Domyślnie

Ja zęby wybielałam także u dentysty, ale u siebie w przychodni Dental w Lublinie. Mam świetnych specjalistów, w tej przychodni jest także ortodonta, zajmują się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną, czy implantoprotetyką. Mama miała u nich robiony implant zębowy i jest zachwycona efektem. Mój dentysta jest delikatny, kompetentny, daje mi znieczulenie, ba!, mają nawet zabiegi w znieczuleniu ogólnym, co uważam, za świetne rozwiązanie. Zęby po wybieleniu są idealnie białe, prezentują się bosko, efekt długo się utrzymuje, a cena jest przystępna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-11-2021, 12:44
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

W leczeniu zębów ortodonta też jest istotny, tak jak dentysta. To on dba o proste uzębienie ludzi. Warto sprawdzić https://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/. Jest to bardzo dobry gabinet ortodontyczny, zakładają tam aparaty jak też mają wiele innych dobrych usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-11-2021, 11:18
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli jest dobry dentysta to żaden problem, aby regularnie go odwiedzać. Świetnym wyborem jest lublin stomatolog: https://adpclinic.pl/ . Ja bardzo chętnie wracam do tego specjalisty bo zawsze wychodzę zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-11-2021, 07:01
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie

O zeby należy dbać cały czas! Ja nie wyobrażam sobie mieć zniszczonych zębów. Dlatego regularnie chodzę do dentysty - chirurgia stomatologiczna gdynia Ostatnio myślę nawet o implantach lub licowkach, ale to może zrobię po nowym roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-11-2021, 08:39
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

Ja też chodzę regularnie do dentysty i w domu sama też staram się mega dbac o zęby. Z tym nie ma żartów, poza tym zepsute zęby wpływają negatywnie na cały organizm.. Trzeba o tym pamiętąc. Ostatnio nawet rzuciły mi się w oczy irygatory do zębów https://www.domowystomatolog.pl/pol_m_Irygatory-do-zebow-162.html i planuje sobie coś takiego zakupić, bo nitki dentystyczne mi nie służą a przestrzenie między zębami też trzeba czyścić .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-11-2021, 09:10
Aatpa82 Aatpa82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 78
Domyślnie

Ja polecam bardzo dobrego dentyste z Bydgoszczy - https://qualident.eu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-11-2021, 09:53
antonia.nolan's Avatar
antonia.nolan antonia.nolan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie

Wybór stomatologa z wieloletnim doświadczeniem może być gwarancją profesjonalnych usług. Nie oznacza to wcale, że „świeżo upieczonym" dentystom nie można dać szansy. Wręcz przeciwnie – młodzi dentyści zazwyczaj patrzą na choroby zębów z nieco innej świeżej perspektywy i ze strony bardziej nowoczesnej, nie podchodząc rutynowo do każdego problemu.


______________________
dentysta
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.