kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-01-2015, 18:47
BERTA79 BERTA79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie urządzanie mieszkania

Witam ... właśnie przymierzam się do remontu mojego mieszkania, dostałam je w spadku od babci w starej pięknej kamienicy, mieszkanie jest duże ponad 100 metrowe ale chyba nigdy nie było remontowane ... chciałabym je jakoś fajnie urządzić ale wnętrza to niestety nie jest moja specjalność kompletnie się na tym nie znam i nie potrafię dobrać dodatków i całej reszty, a bardzo podoba mi się styl skandynawski i tak chciałabym urządzić swoje mieszkanie... pomyślałam że może zlecę to jakiejś firmie tylko przyznam że nie wiem gdzie takiej szukać ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-01-2015, 21:18
LiaKrk73 LiaKrk73 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Nie wiem, czy firma remontowa zna się na stylach wnętrz. Oni są po prostu od roboty. Od Ciebie zależy co i jak wykonają. Jeśli chcesz wykończyć mieszkanie w spójnym i jednakowym stylu, to bez pomocy architekta wnętrz się raczej nie obędzie. No chyba, że masz pasję i chcesz spróbować własnych możliwości, zawsze możesz popatrzeć do katalogów i za pomocą programu zaaranżować swoje wnętrza i zobaczyć, czy to w ogóle Ci wychodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-01-2015, 21:29
Onecassy95 Onecassy95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

Zawsze można zacząć na początku od urządzania domów w The Sims, jeżeli profesjonalne narzędzia są poza naszym zasięgiem I ja nie żartuję. No, może troszeczkę A tak zupełnie-zupełnie serio to faktycznie firmy remontowe jako takie to po prostu zrobią co każesz- architekt to już zupełnie inna sprawa. Albo podejrzyj ten styl w necie i kombinuj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-01-2015, 20:08
InterDong2095 InterDong2095 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Ja bym na Twoim miejscu zaczęła od architekta wnętrz. Np firma http://urzadzamypodklucz.pl/styl-skandynawski specjalizuje się m. in. w skandynawskim stylu urządzania mieszkań, skontaktuj się, daj się im wykazać. A gdy będziesz miała projekt mieszkania to potem wystarczy poszukać ekipy która zrealizuje cały projekt, następnie wynegocjuj cenę i czekaj na odbiór zamówienia

Ostatnio edytowane przez InterDong2095 : 06-03-2015 o 08:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-01-2015, 22:15
MrKaty1663 MrKaty1663 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Ja myślę że najlepiej zacząć od przeglądania katalogów i stron internetowych żeby określić jak to mieszkanie miałoby wyglądać i co ci się podoba, jeżeli chodzi o remont myślę że firmy budowlane znają się na rzeczy i zrozumieją o co ci chodzi i tak to zrobią, a projektantkę możesz zamówić dopiero na etapie urządzana wnętrza przy wyborze mebli dodatków kolorów i całej reszty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-01-2015, 19:38
Interdanica1384 Interdanica1384 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

Firmy remontowe rzeczywiście nie będą się znały na projektowaniu, ale bardzo ważne żeby znaleźć porządną firmę, która dobrze wykona remont, to naprawdę podstawa. A od projektowania są specjalne biura projektowe, architekci, dekoratorzy, pełno ich znajdziesz i uważam, że warto skorzystać z takiej pomocy. Często jest też tak, że biuro projektowe ma swoje ekipy od remontu, od dekoracji, od architektury itd, więc jak dobrze poszukasz to znajdziesz wszystko w jednym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-02-2015, 09:48
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Ja wszystkie dodatki i dekoracje do swojego mieszkania zakupiłam ze sklepu http://nexterio.pl/1,14625,Dekoracje.html . Uważam, że mają fajna ofertę i bardzo atrakcyjne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-02-2015, 15:09
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

A ja myślę, że ludzie niepotrzebnie unikają korzystania z pomocy projektanta wnętrz. Takie usługi nie są kosmicznie drogie, da się znaleźć coś w rozsądnych cenach.
Przykładowo ta firma: http://dekor-bud.eu/ ma w ofercie projektowanie wnętrz w Rzeszowie. Do tego są w stanie przedstawić wstępny kosztorys planowanych prac remontowych, czego my sami przeważnie nie jesteśmy w stanie aż tak dokładnie określić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-02-2015, 09:13
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Ja powiem, że byłam w podobnej sytuacji, ale mieszkanie było nieco mniejsze i było remontowane niedawno tylko wyposażenie było okropne, stare i już zniszczone, więc trzeba było coś z tym zrobić. Było to dość niespodziewane, więc musiałam zasięgnąć do banku i skorzystać limitu kredytowego na wyposażenie http://www.limit-remontowy.pl/porady...sazenia-wnetrz . Dużo mi ten limit pomógł, ale zdecydowałam się, że przyrządzę wszystko sama i tak też było, dodam, że wyszło mi to całkiem fajnie i z klasą .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-02-2015, 12:30
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Cytat:
Napisał BERTA79
Witam ... właśnie przymierzam się do remontu mojego mieszkania, dostałam je w spadku od babci w starej pięknej kamienicy, mieszkanie jest duże ponad 100 metrowe ale chyba nigdy nie było remontowane ... chciałabym je jakoś fajnie urządzić ale wnętrza to niestety nie jest moja specjalność kompletnie się na tym nie znam .

Wiesz, możesz zlecić firmie, ale możesz też nawet jak się nie znasz to skorzystać z różnych poradników darmowych w temacie aranżacji - tego w sieci jest sporo czy tutaj: http://www.deconova.pl/porady.php czy ogólnie na stronach i forach typowo wnętrzarskich.
Ja bym chciała sama coś takiego urządzić - kurcze, bajka, od zera, czysta przyjemność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.