kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 21-02-2018, 10:59
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

My bylismy niedawno w kudowie zdroju na odpoczynku. Bylismy tam w hotelu verde montana, gdzie bardzo mi się podobało. Mają tam strefę wellness, spa, więc mozna tam fajnie wypocząć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 21-02-2018, 20:44
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od wakacji. Już na pewno każdy z nas odlicza. A macie już kierunki, w które się wybieracie? A może już zarezerwowane wakacje? Ja jeszcze szukam i do końca nie wiem, na coś się zdecydować. Bardzo podobają mi się oferty ze strony podrozeirejsy.pl.

Ostatnio edytowane przez lucy92e : 21-02-2018 o 20:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 02-03-2018, 18:53
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

My w tym roku jedziemy na Chorwację z Agencją Gradtur. Byliśmy tam również w tamtym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Najpiękniejsze plaże jakie widziałam, to właśnie plaże w Chorwacji: https://www.hrvaska.net/pl/chorwacja...dla-dzieci.htm Sami sprawdźcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 04-03-2018, 23:00
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

To prawda, dopiero początek marca, a człowiek już nie może się doczekać, aż będzie urlop i wakacje. Godne uwagi jest na pewno biuro podróży Dua Benua, bo zajmują się przygotowywaniem i realizacją świetnych wycieczek do Indonezji. Braliście kiedykolwiek ten kierunek pod uwagę? Zobaczcie na stronie https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL jaka to niesamowita kraina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 06-03-2018, 09:22
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja myślałam o wakacjach w Kazimierzu dolnym. Na http://villabohema.pl znalazłam bardzo dobra ofertę hotelu i chyba z niej skorzystamy w tym roku.
Od dawna myślę o zwiedzaniu Kazimierza ale jakoś wcześniej nie było okazji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 08-03-2018, 11:28
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Do wakacji jeszcze zostało trochę czasu ale warto już coś zacząć organizować. Ja w tym roku planuje takie nie typowe wakacje - chce jechać do Afryki i zdobyć Kilimandżaro. Takie egzotyczne wyprawy organizuje biuro Exploruj. Ta akurat jest dość wymagająca, dlatego muszę jeszcze trochę potrenować, żeby miec dobra kondycję Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować plan.

Ostatnio edytowane przez Patena : 08-03-2018 o 11:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 10-03-2018, 14:48
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Ja myślę nad wakacyjnym wyjazdem z nimi https://time2moto.pl/ a dokładnie nad wyprawą motocyklową po Hiszpanii. Myślę, że jest to dość fajna opcja i warto z niej skorzystać jeżeli lubi się jeździć Ja od wielu lat jeżdżę na motocyklu i sprawia mi to wiele radości. Mam nadzieję, że wyjazd do Hiszpanii będzie dla mnie czymś niezapomnianym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 11-03-2018, 14:08
leonidas's Avatar
leonidas Mężczyzna leonidas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

Jako wielki fan piłki nożnej chcę zwiedzić w tym roku Barcelonę. Odwiedzenie tamtejszego stadionu to moje wielkie marzenie.
__________________
To, co się odczuwa jako pewność bezwzględną, nigdy nie jest prawdą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 12-03-2018, 10:47
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja bardzo miło wspominam wypad do kudowy zdroju. To nieduże, ale klimatyczne miasteczko, gdzie mozna pozwiedzać i wypocząć. Byliśmy w hotelu verde montana, bo miał dobrą lokalizację, jest w centrum miasta, ale oferuje tez fajne zabiegi na ciało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-03-2018, 06:54
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

W wakacje będziemy jeździć i zwiedzać Polskę, spać w namiocie i dużo jeździć rowerami. Dawno nie mieliśmy takich wakacji. Musimy zrobić kilka zakupów i kupić m.in. platforme bagażnikową z tego sklepu https://adamot.pl/platformy-bagaznik...holowniczy-139 , żeby mieć do czego przymocowac rowery. Mam tylko nadzieje, ze pogoda nam dopisze,
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.