kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-10-2015, 14:01
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Co ułatwia życie ciężarnej?

Jakie drobiazgi mogą kosztować niewiele, a znacząco poprawiają wygodę ciężarnej?
Ostatnio przeglądałam kilka sklepów i jestem w szoku ile takich rzeczy wymyślono. Może podpowiecie co z tego rzeczywiście się przydaje, a co z tych rzeczy to pic na wodę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-10-2015, 09:31
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Widziałam trochę takich bajerów w sklepach.
Rzeczywiście można długo wybierać, ale zapewne tylko część z nich jest coś warta.
Tutaj: http://www.calydlamamy.pl/dla-mamy/6...reamgenii.html wpadła mi w oko taka ciążowa poduszka.
Moim zdaniem wygląda dość intrygująco. Być może warto byłoby wziąć coś takiego pod uwagę, żeby ułatwić sobie znalezienie wygodnej pozycji do spania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-02-2016, 11:29
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Dla wszystkim młodych i niedoświadczonych matek mogę polecić bardzo ciekawy artykuł który rzuci nowe światło na całą ciążę czyli http://lovi.pl/pl/ciaza-i-porod/185 Jak moja córka bardzo się denerwowała to poleciłam jej tą lekturę. Polecam wszystkim bo mozna z tego wyciągnąć wiele przydatnych informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-03-2016, 10:49
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja ostatnio sporo czytałam o zakrzepica w ciąży objawy. Sporo interesujących wiadomości znalazłam w Internecie. Wiedzieliście np. że objawy występują tylko w lewej nodze? Jeśli w rodzinie ktoś chorował, warto powiedzieć o tym lekarzowi. Bo w takiej sytuacji jest się bardziej narażonym na zachorowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-05-2016, 20:29
Asia Asia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 24
Domyślnie

takim drobiazgiem ułatwiającym życie ciężarnej jest poduszka ciążowa i do karmienia ! Poduszka ta ułatwia odpoczynek w trakcie ciąży bo odpowiednio podpiera ciało i kręgosłup, a po porodzie ułatwia siedzenie podczas karmienia maluszka piersią. Na trójce testowałam więc wiem co mówię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-11-2019, 19:48
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Mi duża frajdę sprawiły bluzki ciążowe i jak sobie myślę o ubraniach to takie bluzki były dla mnie bardzo pomocne. Nie chciałam chodzić w workach. W ciąży też można być seksi.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-04-2022, 00:55
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 481
Domyślnie

Takie usg podczas ciąży wykonywał mi mój lekarz prowadzący. Miał u siebie odpowiedni sprzęt dlatego nie było potrzeby abym udawała się do innej placówki. Skierował mnie tylko na badanie nifty katowice cena i te wykonywałam w innym miejscu. W ciążę zaszłam po 35-tym roku życia dlatego zależało nam aby wiedzieć wcześniej czy u dziecka nie występuje żadna choroba genetyczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-04-2022, 12:59
WikaDębek WikaDębek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Mi osobiście bardzo się przydaje poduszka ciążowa w kształcie 9. Pierwsze dwie nocy było ciężko się ułożyć, a teraz im bliżej porodu tym częściej myślę jak mi źle bez niej będzie Po porodzie planuję ją wykorzystać jako kokon dla dzidzi, więc szerokie zastosowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-04-2022, 17:19
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Ja to Wam powiem, że nie bardzo nad tym wszystkim panuję, po prostu wydaje mi się, że lepszą opcją niż ciąża jest tabletka dzień po czy jest bezpieczna pytałam i wiem, że tak. Oczywiście, ciężarna ma swoje przywileje, ale ja prawdę mówiąc o wiele mniej się tym martwię. Nie chciałabym mieć np.: ubezpieczenia ciążowego. Mogę nie mieć dzieci w ogóle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-05-2022, 16:20
MariczkaPin MariczkaPin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Potwierdzam powyższe wypowiedzi! Dobra poduszka ciążowa może uratować nasz kręgosłup i kark Lepiej zainwestować w lepszej jakości, nawet używaną. Potem zawsze można wyprać i sprzedać dalej
__________________
domowniczy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.