kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-09-2021, 08:22
Inna87 Inna87 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 76
Domyślnie Dietetyk czy wyjazd odchudzający?

Muszę się za siebie zabrać i nie wiem co na początek lepsze. Iść do dietetyka, a może lepiej jechać na jakiś 2-tygodniowy turnus odchudzający?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-09-2021, 09:47
HelDat87 HelDat87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie dietetyk! Dieta nie trwa tylko chwilę, tylko całe życie, dlatego dietetyk jest super przydatny - przygotowuje dietę nie tylko po to, żeby się odchudzać, ale żeby ogólnie lepiej się odżywiać i poprawić jakość życia. Ja chodzę do centrum dietetyki w Częstochowie, Happy Diet i czuję się lepiej, niż kiedykolwiek. A utrata zbędnych kilogramów to tylko szczęśliwy dodatek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-09-2021, 09:58
Inna87 Inna87 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 76
Domyślnie

Może i tak, tyle że ja mieszkam na drugim końcu Polski, konkretnie na Dolnym Śląsku więc na nic mi ten namiar
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-09-2021, 10:02
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Ja natomiast wcale nie uważam że lepiej zacząć od dietetyka. Wybierz się na wczasy odchudzające bo tam będziesz przez dwa tygodnie nabierać odpowiednich nawyków żywieniowych, które potem zaprocentują po powrocie do domu
A jeszcze jak mieszkasz na Dolnym Śląsku to koniecznie zalicz wypad odchudzający do Karpacza do instytutu Sofra https://sofra.com.pl/instytut-zdrowi...zywno-owocowa/. Tam nr 1 jest bardzo zdrowa dieta dąbrowskiej
Polecam, bo sama dzieki niej schudłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.