kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-04-2015, 19:47
Meegaane Meegaane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie Jakie rolety do sypialni?

Jesteśmy z mężem w trakcie remontu sypialni. Większość zadań już za nami, zostały głównie dodatki - pościel, narzuty i tak dalej. Dzisiaj stwierdziliśmy, że przecież potrzebujemy też nowych rolet! Poprzednie kompletnie nie pasują do odświeżonego wnętrza. Szukamy czegoś co ładnie się prezentuje i wpisze się w dość nowoczesny styl pomieszczenia. Podobają mi się rolety rzymskie, ale nie znam nikogo, kto by je u siebie miał i mógł je zachwalić lub też odradzić. Może wy macie je w swoich domach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-04-2015, 13:29
gabriela101 gabriela101 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Rolety rzymskie o tak, są przepiękne !!! do sypialni można wybrać jasne rolety a do tego zasłony w podobnym kolorze i gwarantuję, że będzie wyglądało pięknie ja co prawda nie mam takiego rozwiązania u siebie, ale bardzo podobało mi się u znajomych i zastanawiam się nad zamontowaniem rolet właśnie u siebie w mieszkaniu nie wiem jakie masz kolory w sypialni, ale może coś takiego Ci się spodoba?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-04-2015, 11:50
kretuna kretuna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Rzymskie rolety faktycznie są śliczne. Pooglądaj kilka aranżacji i prospektów w internecie to Ci na pewno pomoże. Warto dobrać kolor rolet do koloru ścian. Aby jako tako to wyglądało, W zależność ile pieniążków chcecie przeznaczyć porozglądajcie się po sklepach z akcesoriami tego typu. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-04-2015, 09:49
Meegaane Meegaane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Te rolety rzymskie wyglądają świetnie! Zwłaszcza skomponowane z odpowiednimi zasłonami. Przyznam, że sama szukam rolet, ale do salonu i podana wyżej aranżacja zwaliła mnie z nóg, tutaj również są ciekawe wzory http://www.ardeko.pl/dekoracja-okien/rolety-rzymskie i myślę że skuszę się na któreś.

Ostatnio edytowane przez Meegaane : 17-04-2015 o 11:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-04-2015, 20:56
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moim zdaniem w sypialni powinny być rolety, które dadzą całkowite zaciemnienie. W takim pomieszczeniu dobrze się wysypia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-04-2015, 23:34
druzyniara druzyniara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja również jestem zdania, że rolety rzymskie bedą idealnie pasowały do wystroju wnętrza sypialni. Zwłaszcza warto dobrać kolor tak, by komponowały się ze ścianami. Często zdarza się, że ludzie nie zwracają na takie rzeczy uwagi a potem jak wchodzisz to wydaje się wszystko zaprojektowane bardzo chaotycznie bez jakiegoś głębszego sensu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-10-2015, 13:40
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Rolety rzymskie, są eleganckie i nowoczesne zarazem. Bardzo ładna aranżacja w drugim poście. Co do producenta, zdecydowanie najlepsze rolety na jakie trafiłam ma Debastor. Raz, że porządnie wykonane więc trwałe na lata, dwa, w bardzo przyzwoitej cenie razem z montażem. Mieszkańcom województwa łódzkiego mogę szczerze polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-12-2015, 12:45
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Na Twoim miejscu postawiłabym chyba na rolety typu noc-dzień.
Tutaj można się im bliżej przyjrzeć: www.lotari.pl . Myślę, że to bardzo wygodna opcja. Wizualnie też fajnie się prezentuje. A wybór modeli takich rolet jest na tyle duży, że nie powinnaś mieć problemu z wyborem takich, które będą pasowały do Twojego wnętrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-12-2015, 15:51
Wywia Wywia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 29
Domyślnie

Całkowite zaciemnienie, szczególnie w grudniu, daje taki efekt, że nie chce się wstawać z łóżka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-01-2016, 11:58
lorietta lorietta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 2
Domyślnie

Ja rolety dopasowywałam kolorystycznie. Mam materiałowe w kolorze szarym z blokadami i na prowadnicach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.