kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-02-2018, 14:40
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Peeling do twarzy dobry na trądzik?

Myślicie, że taki peeling do twarzy sprawdzi się w walce z trądzikiem?
Widziałam w tej drogerii internetowej klik taki od Nacomi.
Piszą tam właśnie, że nadaje się do walki z trądzikiem, a ponieważ to naturalne kosmetyki, nie podrażnia dodatkowo skóry.
Ktoś z was testował? Podziała coś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-02-2018, 18:16
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Jak chcesz jakiś peeling to wypróbuj enzymatyczny - https://kontigo.com.pl/marki/yoskine.html One są o wiele lepsze, a efekt takiego to prawie jak z jakiegoś salonu kosmetycznego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-03-2018, 19:28
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

jeśli chodzi o trądzik, to świetnie działa na niego peeling medyczny, sama robiłam w klinice mediart clinic w Poznaniu. Od zabiegu trądziku było coraz mniej i mniej, az dzisiaj mam bardzo gładką skórę i nie muszę tego trądziku zakrywać, bo go nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-03-2018, 00:19
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Peeling jak już robić to lepiej robić w sprawdzonym miejscu i odpowiednią metodą pod nadzorem specjalistów, bo można sobie tylko zaszkodzić i jeszcze bardziej podrażnic cere... Dlatego nie polecam raczej domowych peelingów. Sama mam wrażliwą cerę i jeśli chodzi o zluszczenia naskórka to u mnie tylko tą metodą http://drkepa.com/dermatologia-estetyczna/peelingi/ W składzie peelingu sa naturalne składniki, które od razu łagodza podrażnienia i działaja kojaco na skorę twarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-03-2018, 20:44
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Peeling

Peeling dobry na wszystko, jednak co do pielęgnacji cery, to nie można się tylko do tego ograniczać. Trzeba zarówno dbać o oczyszczanie, jak i kremowanie, szczególnie jeśli cera jest mieszana i tłusta. Trzeba będzie ją dobrze nawilżać. Pomóc mogą kremy nawilżające i BB od firmy SKIN79 z drogerii internetowej https://puderek.com.pl/157-azjatyckie-kosmetyki. Są tam tylko najlepsze produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-03-2018, 14:23
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Peeling nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku ropnego trądziku. Ja stosował w leczeniu trochę innych metod, bo trądzik był u mnie objawem nużycy. O której dowiedziałam się dość późno. Na szczęście wszystko jest już w porządku. Pomogły mi w tym maści, które kupiłam na stronie Centrum Walki z Nużeńcem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-04-2018, 16:23
antrakt Mężczyzna antrakt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 3
Domyślnie

Peeling jest bardzo dobry, a ja ostatnio czytałam na stronie http://aquasure.com.pl/ o oczyszczaniu wodorowym AquaSure H2, które jest połączone z mikropeelingiem. Jeżeli slyszycie pierwszy raz to tam gdzie podalam strone wszystko jest fajnie opisane na czym to polega!

Ostatnio edytowane przez antrakt : 24-04-2018 o 14:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-08-2018, 14:23
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Hmm... przy trądziku to raczej najważniejsze jest odpowiednie oczyszczanie. Nie stawiałabym na peeling bo to może dodatkowo podrażnić skórę. Ja mogę Ci polecić tą emulsję micelarną do mycia - https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ ona nawet jest polecana przy problemach z trądzikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-08-2018, 14:27
batyst batyst is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 7
Domyślnie

Peeling jak najbardziej, tylko nie polecam gruboziarnistego, bo on może zrobić niezłe bruzdy w skórze, które potem ciężko wyleczyć. Proponuję poczytać trochę o właściwościach peelingu enzymatycznego, który ma konsystencję normalnego toniku, a głębiej wnika w skórę i z reguły nie wywołuje podrażnień - z reguły, bo to wciąż są silne kwasy. Ja nim wyleczyłam swój trądzik na plecach, na który nic nie działało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-08-2018, 14:08
emelowa emelowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 8
Domyślnie

Nie wiem czy peelingi jeszcze bardziej nie podrażnią, może lepiej jakiś krem/ serum czy coś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.