kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 30-12-2019, 11:02
terrell53's Avatar
terrell53 Mężczyzna terrell53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Prezent ciekawy napewno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-01-2020, 20:20
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Mnie już skóra cierpnie jak słyszę , że zwierzęta domowe mają być formą prezentu. Przecież, aby opiekować sie zwierzęciem trzeba się przygotować! I trzeba przede wszystkim wiedzieć czy damy sobie radę, w końcu to spora odpowiedzialność - jak zachoruje to do lekarza, znaleźć opiekę jak się wyjedzie itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 11-02-2020, 11:25
misia01 misia01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 141
Domyślnie

Oj zwierze na prezent to nie jest dobry pomysł, bo zwierzak to nie zabawka. To musi być przemyślana decyzja i sami rodzice również takiego zwierzaka muszą chcieć. A na prezent można wybrać coś innego, co również będzie edukacyjne i rozwijające, od teleskopów, przez edukacyjne gry, aż do np. zwyczajnych książek. Teleskopy wspomniane są przeze mnie nie przypadkowo, bo sama kupowałam niedawno taki prezent dla 10latka tutaj - https://www.skynet.pl/category/optyk...skopy-levenhuk i jest naprawdę zachwycony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 18-02-2020, 09:43
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Zwierzę to nie rzecz, aby dawać je w prezencie!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 23-02-2020, 16:38
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Pies w prezencie to średni pomysł bez względu na to do kogo jest adresowany. Długo przygotowywałam się na zakup psa i kiedy podjęłam decyzję miałam wszystko co trzeba. Okazało się jednak niespecjalnie trafiłam z karmą. przeszukałam internet i znalazłam karmę reico https://karmaorganiczna.pl/ Jest to karma stworzona ze składników zgodnych z tym co zwierzęta jedzą wtedy, kiedy same zdobywają pokarm. Zawiera odpowiednie ilości mięsa, podrobów oraz dodatków roślinnych
pozwalających dostarczyć składników odżywczych we właściwych proporcjach, dzięki czemu zwierzęta są lepiej odżywione i zdrowsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 25-02-2020, 10:47
diamencik28 diamencik28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 22
Domyślnie

Uważam, że pies nie jest odpowiednim prezentem. To jest bardzo ważna decyzja i trzeba to dobrze przemyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 25-02-2020, 12:25
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

Pies jako prezent to dość osobliwy pomysł. Wydaje mi się, że niezbyt trafiony, bo to nie zabawka.
Pamiętaj, że pies to nie tylko przyjemności, ale przede wszystkim spory obowiązek dla właściciela.
To nie tylko spacery, ale też wydatki na odpowiednią karmę Canagan, która jest zbilansowana.
Może warto zawczasu ustalić, czy osoba obdarowywana będzie w stanie zapewnić odpowiednie warunki czworonogowi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 29-02-2020, 18:47
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Nie kupuje się zwierząt w prezencie - to nie zabawki!
Zakup psa lub kota powinien być przemyślaną decyzją. W końcu wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Poza tym warto poczytać trochę na temat odżywiania i dbania o pupila - https://cowsierscipiszczy.pl/ Ja mam psa od 10 lat i ciągle czytam na temat odżywiania, chorób i pielęgnacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 05-03-2020, 15:38
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Moim zdaniem to jest zbyt wielkie ryzyko. Lepiej po prostu kupić komuś złoto jako prezent!
_______________________
Łódź - pisanie prac licencjackich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 05-03-2020, 20:25
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Pies i jego posiadanie to powinna być przemyślana decyzja. Jak o niego dbać można tu poczytać https://germapol.pl/pl/n/34 Trzeba wiedzieć z czym się trzeba liczyć. To nie maskotka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.