kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 12-01-2021, 21:02
Alicjaa_2533 Alicjaa_2533 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Na urodziny mojej bratanicy kupiłam jej obraz do malowania po numerach ze strony https://www.lofty-home.pl/219-malowanie-po-numerach . Bardzo lubi takie kreatywne rzeczy dlatego ucieszyła się z tego prezentu. Sama zastanawiam się czy nie zamówić też takiego dla siebie, ponieważ wydaje się to na prawdę fajnym i kreatywnym sposobem na zrelaksowanie się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 27-01-2021, 08:16
stosz stosz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 3
Domyślnie ilość czujników w wadze

Trzeba uważać z wagami na prezent, bo to drażliwy temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 28-01-2021, 07:41
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja trafiłam na ciekawą książkę tu https://www.taniaksiazka.pl/tesciowe...p-1448803.html Dwie matki - teściowe mają zawsze dobre rady dla młodych, tylko każda jest inna i mądrzejsza. Ale w pewnym momencie bedą musiały zjednoczyć swoje siły by ratować własne życie. Mam nadzieję że teściowa ten prezent potraktuje z przymróżeniem oka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-01-2021, 08:49
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Prezentem może być każda rzecz, która będzie związana z zainteresowaniami danej osoby i będzie przydatna. Przykładowo student medycyny może korzystać ze stetoskopu, który przyda się na takich studiach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 08-02-2021, 16:28
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Powiem tylko tyle, że warto zainwestować w odpowiednie produkty na prezente, ja ostatnio szukałam prezentu idealnego i znalażlam taki portfel personalizowany fajna rzecz i mega przydatna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 17-02-2021, 15:33
Denisa Denisa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 19
Domyślnie

Dla każdego będzie to co innego ale dla mnie najbardziej wyjątkowe są po prostu perfumy orientalne Zmysłowe, zamknięte w eleganckim flakonie z ręcznie malowanego szkła perfumy kupicie w sklepie Zapach Orientu, zobaczcie [https://www.zapach-orientu.pl/perfumy-damskie-c-1.html/s=3 Są to perfumy dla kobiet stanowczych, odważnych i nie uznających kompromisów, zawierają w swoim składzie imbir, pomarańczę, bergamotkę i płatki róży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 18-02-2021, 10:50
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Ja ostatnio parę razy na prezent zamawiałam perfumy z grawerem :-) To jest taka fajna opcja, dostępna na Notino... Kupujesz po prostu jakieś perfumy (Chanel na przykład czy cokolwiek innego) i możesz poprosić dodatkowo o wygrawerowanie czegoś na flakoniku. Niby drobnostka, ale zawsze się to spotykało z ogromnym zaskoczeniem obdarowywanej osoby "Że jak to...!? Jak to zrobiłaś!?" Zatem polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 28-03-2021, 15:39
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

Ja często jako prezent kupuję bliskim ubrania. Zwłaszcza siostrze, bo bardzo dobrze znam jej gust i wiem co jej się spodoba. Ostatnio miała urodziny i kupiłam jej wówczas komplet damski spódnica i top - idealny na wakacje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-03-2021, 13:19
Tomek17pl Mężczyzna Tomek17pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 21
Domyślnie

Moim zdaniem najbardziej uniwersalną stroną będzie blog Niesamowityprezent.pl. Jeśli chodzi o tę stronę, to naprawdę sporo rzeczy można się o niej dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 16-07-2021, 12:36
kosho kosho is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 7
Domyślnie Stoisko targowe?

Witam wszystkich,
W niedługim czasie startuje z otworzeniem punktu ze sztuczną biżuteria i zastanawiam sie skąd można pozyskać szafki przeszkolenie, w których można gdzie wystawić produkty. Wiecie może gdzie szukać dostać takie gotowe stoiska targowe?

EDIT: Postawiliśmy na ofertę od https://www.qubesystem.pl/ ze względu na szeroki wybór i możliwość dostosowania do naszych potrzeb.

Ostatnio edytowane przez kosho : 02-08-2021 o 14:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.