kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-04-2021, 10:07
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Peruka jako fryzura ślubna?

Ponieważ przez przebytą chorobę, moje włosy bardzo się przerzedziły. Dlatego wykonanie fryzury ślubnej jest dość utrudnione. Fryzjerka podpowiedziała mi, że można wykorzystać perukę. Na https://minskmaz.com/forum/peruka-ja...ura-slubna-940 jest dostępny adres salonu z takimi właśnie perukami. I zastanawiam się właśnie czy warto takie rozwiązanie zastosować. Ktoś na nie się zdecydował i może podzielić się opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-04-2022, 16:22
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

To faktycznie ciekawe rozwiązanie. Ja mam wrażenie, że dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na taki wybór, nie tylko do ślubu. W https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/ czytałem na temat tego, czy lepiej zdecydować się na perukę naturalną czy syntetyczną. Macie może tutaj jakieś własne przemyślenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-03-2023, 19:34
vandervort.schuyler's Avatar
vandervort.schuyler vandervort.schuyler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 1
Domyślnie

Choć pewne rodzaje upięć są wybierane od lat, to dziś coraz częściej panny młode stawiają na swobodny i naturalny wygląd. Rośnie popularność ślubów i wesel alternatywnych - boho, rustykalnych, zero waste, dla których charakterystyczne jest stworzenie sobie przez narzeczonych wydarzenia, o jakim marzą oni, a nie dziadkowie i dalekie ciotki.


________________________
Ślubna fryzura. Czy da się ją zrobić samodzielnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-04-2023, 09:06
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W czasie chorób bardzo łatwo o spadek samooceny, szczególnie kiedy tracimy włosy. Dlatego warto pomyśleć o peruce, która pozwoli na powrót do poczucia pewności siebie i piękna. Jeśli nie podjęliście jeszcze żadnej konkretnej decyzji w tym zakresie to możesz zajrzeć do oferty https://perukisklep.pl/ gdzie znalazłam mnóstwo propozycji zarówno wśród peruk naturalnych, jak i syntetycznych. Zdecydowanie polecam skorzystanie z pomocy stylistki, która pomoże dobrać odpowiednią perukę do kształtu głowy i jednocześnie stylu jaki najbardziej nam odpowiada. Mam nadzieję, że po wszystkim podzielicie się swoimi spostrzeżeniami i czy z tego jak to wygląda jesteście zadowolone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-04-2023, 12:29
keagan35's Avatar
keagan35 keagan35 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 4
Domyślnie

Wolałabym jednak iść do ślubu w naturalnym wyglądzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.