kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-06-2021, 09:53
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie Czas dla rodziny a praca

Cześć, chciałam spędzać więcej czasu z rodziną, ale jako że prowadzę własną działalność gospodarczą, nie miałam zbyt wiele wolnego. Dlatego postanowiłam powierzyć moją księgowość i rachunki biurze rachunkowemu Pol-Tax. Ze swojego zadania wywiązują się świetnie, a ja wreszcie mam czas dla rodziny. Naprawdę gorąco polecam ich usługi!

Ostatnio edytowane przez angie707 : 04-06-2021 o 11:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-06-2021, 18:16
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Jeśli nie masz czasu dla rodziny, to może zainteresuje Cię ta oferta https://beep.rent/job-offer/poznan/ . Opiekun aut wynajmowanych ma elastyczne godziny pracy, a zarobek zależy od zaangażowania pracownika. Można zarobić nawet 2 tysiące złotych. Kur przechodzi się online, a praca nie jest trudna. Warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-06-2021, 07:11
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Zawsze dobrze delegować zadania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-06-2021, 08:11
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Niestety to jest bardzo poważny problem. Bo jednak jak nie mamy stałej pewnej pracy to może się to odbić także na naszej rodzinie. Dlatego też uważam, że bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa posiadać także pod względem pracy. Dlatego też tak bardzo każdemu z nas zależy na tym aby mieć pewną stałą pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-06-2021, 18:12
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Co by nie mówić to oczywiście jest to coś niezwykle ważnego i ja jestem zdania, że oczywiście warto jest to robić. Również więcej czasu dla nas i dla rodziny możemy mieć pracując jako freelancer. Nawet jeśli posiadamy pracę na etat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-12-2022, 20:26
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Zmiana pracy może być dobrym rozwiązaniem, jeśli obecne stanowisko nie spełnia naszych oczekiwań. Na rynku pracy nadal istnieje wiele możliwości, dlatego warto poszukać czegoś lepszego dla siebie. Jeśli też interesują Cię konkretne lokalizacje to możesz zajrzeć tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/...-gda%C5%84ski/ i sprawdzić oferty pracy dostępne w mieście. Możesz filtrować oferty według branży lub stanowiska, co pozwoli Ci znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-12-2022, 21:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Często poświęcamy się pracy w dużym stopniu i mamy coraz to mniej czasu dla rodziny, dlatego zawsze warto sobie wyliczyć czy to się opłaca, a jak trzeba liczyć to przyda się dokładna wiedza na temat tego naszego wynagrodzenia ile ono wynosi, a tutaj z pomocą przychodzi nam kalkulator wyangrodzeń https://grupaprogres.pl/kalkulator-wynagrodzenia/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-01-2023, 09:10
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Dlatego również zdecydowałem się zmienić pracę, ponieważ wcześniej kompletnie nie miałem czasu dla bliskich. Jednak w końcu się to zmieniło, jeśli macie takie postanowienie to może warto spróbować swoich sił w innej firmie. Na przykład sprawdź sobie oferty na GEOPRACY - praca Gdańsk, które znacząco ułatwią poszukiwania. Na pewno mając należyte doświadczenie i kwalifikacje możliwości negocjacji warunków są dużo większe. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.