kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-04-2015, 19:32
kmajli kmajli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie Gdzie znajdę kabarety online dla męża?

Witam wszystkie kobietki!

Mój mąż jest miłośnikiem kabaretów, kocha je oglądać, jednak ze względu na tryb swojej pracy nigdy nie udaje mu się zdążyć na premierę lub nie ma warunków, żeby je obejrzeć. Powiem szczerze, że trochę zaraził mnie tą swoją miłością do tego typu rozrywki i dlatego szukam jakiejś sprawdzonej stronki internetowej poza Iplą, gdzie będziemy mogli oglądać zarówno kabarety online jak i ich powtórki. Może któraś polecić coś sprawdzonego? Będę naprawdę bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-04-2015, 16:21
kareczka kareczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja zawsze oglądam skecze kabaretów na youtube, chociaż muszę przyznać, że jakość wrzucanych materiałów jest raczej mizerna. Niezbyt często filmiki są w jakiejś rozsądnej rozdzielczości, a czasem dźwięk z obrazek nie jest zsynchronizowany. Trzeba tam trochę poszukać, żeby znaleźć skecz w dobrej jakości. Przy czym tych najnowszych skeczów raczej na youtube nie należy się spodziewać, gdyż trochę czasu upływa zanim się tam pojawiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-04-2015, 22:02
betowska betowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

jeśli chodzi o kabarety to w sumie nie wiem gdzie je możesz obejrzeć, ale na pewno jest wiele wydań płytowych i zawsze przy okazji, na przykład urodzin męża możesz mu sprawić miły upominek i kupić zestaw płyt z kabaretami jestem pewna, że się ucieszy, a Ty będziesz mieć z głowy wymyślanie prezentów ewentualnie możesz go zaprosić na kabaret jak jakiś przyjedzie do Twojego miasta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-04-2015, 15:46
kmajli kmajli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Oglądanie na youtube całkowicie odpada z racji jakości filmów oraz tego, że wszystkie te skecze mój mąż zna już na pamięć, ja zresztą też... Niemożliwe, że w internecie nie ma portalu, gdzie kabarety byłyby dostępne online Naprawdę nikt nie zna żadnej stronki godnej polecenia, która jest na bieżąco z nowościami? Poratujcie mnie jakimś linkiem, proszę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-04-2015, 11:02
faajna faajna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Jak wpiszesz w google "kabarety filmiki", to wyskoczy Ci kilkadziesiąt stron. Ale musisz się liczyć z tym, że za dostęp do niektórych treści będzie trzeba zapłacić jakąś opłatę abonamentową lub wykupić konto vip. A interesują Cię pojedyncze skecze, czy raczej całe programy kabaretowe? Masz/macie jakieś ulubione grupy kabaretowe, które chcesz zobaczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.