kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-10-2020, 12:24
kondrowska kondrowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 2
Domyślnie ogrodzenie

Witam. Chciałbym u siebie postawić drewniane ogrodzenie, które odpowiednio by się komponowało z drewnianym domem. Szukam profesjonalnej firmy, która zaoferuje mi odpowiednie materiały. Widziałem na innej stronie https://formur.pl/ według mnie warto spróbować

Ostatnio edytowane przez kondrowska : 02-11-2020 o 18:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-11-2020, 11:24
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Najbardziej podobają mi się ogrodzenia nowoczesne, te są też chyba najczęściej wybierane do nowych domów. Tu stawia się na prostotę i elegancje Ogrodzenia metalowe, czyli ogrodzenia panelowe, palisadowe, są tu dominującym wyborem. Ja takie znalazłam na stronie https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-nowoczesne/ Jest to producent więc i można znaleźć tu dobre ceny, profesjonalny montaż i pomocną w podjęciu decyzji wizualizacje 2d, a także i 3d.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-11-2020, 07:46
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

No, wiele osób też stawia na takie opcje, jak drewniany płot. Oczywiście to ma sens, ale trzeba pamiętać o odpowiednie ochronie takiego materiału. Także na pewno warto byłoby sprawdzić, jakie są najlepsze środki do ochrony drewna i kupić coś dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-11-2020, 12:44
krysinski Mężczyzna krysinski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bambi89
No, wiele osób też stawia na takie opcje, jak drewniany płot. Oczywiście to ma sens, ale trzeba pamiętać o odpowiednie ochronie takiego materiału. Także na pewno warto byłoby sprawdzić, jakie są najlepsze środki do ochrony drewna[/url] i kupić coś dobrego.

To prawda, drewniane ogrodzenie na pewno ma swój charakter, jednak trzeba się liczyć z tym, że będziemy musieli poświęcić czas na częstą impregnację, aby zachować jego dobry wygląd. Ja polecam jednak stal - odpowiednio zabezpieczona przed korozją prezentuje się świetnie przez wiele lat. Dla zainteresowanych polecam ten artykuł https://www.ogradzamy.pl/inspiracje/...sza-od-drewna/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-01-2021, 18:58
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór stylowych i dobrze wykonanych ogrodzeń to tutaj jak najbardziej warto zastanowić się przede wszystkim nad wersjami trwałymi i funkcjonalnymi, jak na przykład ogrodzenia murowane czy metalowe. W naszym przypadku także ze względów na koszta wybraliśmy jednak opcję numer dwa. Do tego w Sigern udało nam się znaleźć wysokiej klasy groty ozdobne i naprawdę prezentują się mega. A też nie był to jakiś ogromny wydatek. Może akurat też się co do takich rozwiązań przekonacie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-02-2021, 18:48
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ogrodzenie musi być mocne i stabilne. Dlatego wybraliśmy ogrodzenie betonowe Royal z Kost-Bet. Już rok je mamy i utwierdzam się w przekonaniu, że podjęliśmy najlepszą decyzję. Mamy najbardziej solidne i porządnie wyglądające ogrodzenie na naszej ulicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-02-2021, 17:37
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej byłoby się zdecydować na ogrodzenie panelowe, na przykład takie, jakie oferuje firma https://architektonik.pl/ogrodzenia. Mi osobiście bardzo się takie ogrodzenia podobają i spełniają moje wymagania - zapewniają prywatność i nie są wcale drogie. Kto z Was ma takie ogrodzenie wokół swojej posesji? I jak, jesteście zadowoleni z takiego rozwiązania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-02-2021, 18:16
Malwina56 Malwina56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 2
Domyślnie

U mnie ogrodzenie drewniane niestety nie sprawdziło się. Szybko uległo zniszczeniu, mimo pielęgnacji. Pewnie trafiłam na niezbyt dobrej jakości materiały teraz mam ogrodzenie panelowe i jestem bardzo zadowolona szybki i prosty montaż i pasuje niemal do każdej posesji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-03-2021, 19:07
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ogrodzenia są przeróżne teraz. Mi akurat drewniane niezbyt by pasowało, też nie wiem jak po czasie takie się zachowuje. U siebie mam takie z bloczków betonowych, modułowe Roma Classic od Jońca. Proste, eleganckie, bez żadnych udziwnień czy zdobień. Takie to zawsze na czasie będzie. Trochę już stoi i co do jakości również nie mam żadnych uwag.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-03-2021, 09:43
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

@lila, gdzie można takie ogrodzenie sobie zobaczyć jak wygląda?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.