kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-02-2021, 08:56
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie Fotowoltaika

Chcemy z mężem zainwestować pieniądze w instalację paneli słonecznych w naszym domu. W okolicach Czersku działa firma SPR Polska. Mają bardzo bogatą ofertę i poważnie zastanawiam się nad zakupem. Uważacie, że warto? Proszę tylko o szczere opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-02-2021, 08:17
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Fotowoltaika to świetne rozwiązanie, staje się coraz bardziej popularne. Warto tym bardziej, ze istnieje przecież ten rządowy program mój prąd i na taką inwestycję można dostać jeszcze dofinansowanie a resztę kwoty odliczyć od podatku. Tu możecie przeczytać więcej na ten temat https://hymon.pl/zasady-programu-moj-prad/. Firma Hymon działa na rynku już dłuższy czas, mają doświadczenie, wiedzę oraz zespół świetnie przeszkolonych pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-02-2021, 11:48
graigrazka graigrazka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 3
Domyślnie

Fotowoltaika to dobry pomysł, ja się zdecydowałam na montaż w zeszłym roku. Warto jednak pamiętać, że firma z którą podpisujemy umowę była duża i stabilna. Ja od Columbusa i wszystko jest ok.|
Teraz słoneczne dni cieszą jeszcze bardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-02-2021, 13:45
alejandrin.larkin's Avatar
alejandrin.larkin alejandrin.larkin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 3
Domyślnie

Niestety słyszałam, że nie ma już odpowiednich dofinansowań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-02-2021, 16:01
krystian3332 Mężczyzna krystian3332 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 5
Domyślnie

Ten wątek jest bardzo ciekawy. Jestem pewny , że tym wątkiem zainteresuje się dużo osób.
__________________
legalizacja dokumentów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-02-2021, 19:06
kastanio kastanio is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 073
Domyślnie

Z tego co piszecie to faktycznie opłaca się taka inwestycja, ale zastanawia mnie też temat pożyczek na fotowoltaikę. Poczytałam trochę na stronie https://www.conceptenergy.pl/o-firmi...a-fotowoltaike na ten temat i mam mieszane uczucia. Zależy mi na tym żebyście wypowiedzieli się trochę o tym. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-02-2021, 19:13
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Firma instalacje fotowoltaiczne Poznań oferuje kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachu oraz na gruncie na posesji. Co więcej, ich wysokiej klasy panele można umieścić nawet w zacienionych miejscach bez obawy, że urządzenia będą działały z mniejszą mocą. Kontaktujcie się już dzisiaj z nimi oni fachowo doradzą i pomogą z formalnościami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-02-2021, 20:46
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Profesjonalnie do samej instalacji jak i reszty formalności podchodzi firma EcoCalma https://ecocalma.pl/ , mają bardzo dobre terminy. Warto ocenić instalację i jej działanie w momencie oddania, klienci bardzo chwalą sobie ich za całokształt. Firma pomaga także w formalnościach oraz finansowaniu, nie musimy martwić się jeśli nie dysponujemy gotówką na start, znajdą dla nas korzystne wyjście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-02-2021, 11:06
calos calos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

korzystam z paneli i jestem bardoz zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-02-2021, 13:24
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Tak mówimy, tylko fotowoltaika i fotowoltaika, ale taka jest prawda, że taka instalacja ma sens. Przecież ile człowiek wtedy oszczędza na tych wszystkich rachunkach? No i drugi plus, że nie zanieczyszczamy wtedy naszej planety, bo jest to czysta energia. Dlatego moje zdanie jest takie, że warto postawić na takie rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.