kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-03-2015, 13:47
klemcia88 klemcia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie Modne dodatki na wiosnę?

Hej zbliża się wiosna naprawdę wielkimi krokami, co znacznie wcześnie dało się zauważyć w galeriach handlowych, które kuszą odzieżą i dodatkami w wiosennych kolorach i fasonach człowiek chciałby kupić i to i tamto, ale finanse nie pozwalają na gruntowne odświeżanie garderoby co sezon;/ Jak sobie z tym radzicie, żeby wyglądać pięknie i modnie? Ja myślałam, że może warto pomyśleć nad dodatkami w postaci pasków, butów czy torebek? Na pewno przydałyby mi się nowe buty damskie? Koleżanka poleciła mi firmę gabor , ale nie wiem czy to buty dobrej jakości? Warto zakupić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-03-2015, 15:05
cyprys99 cyprys99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Miałam buty z firmy Gabor, ale takie zimowe kozaki - przechodziłam w nich kilka dobrych sezonów. Myślę, że w tym roku znowu skuszę się na ich obuwie, bo są naprawdę świetne jakościowo i wygodne. Może nie są najtańsze, ale lepiej zainwestować w coś na kilka lat niż wymieniać buty co sezon, bo się rozleciały. W tym sklepie http://shoe-mania.pl/buty-damskie masz całkiem spory wybór butów tej firmy.

Ostatnio edytowane przez cyprys99 : 24-03-2015 o 10:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-03-2015, 22:10
newworld newworld is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ważne, żeby buty były z naturalnej skóry i porządnie wykonane, na grubszej podeszwie, która nie zedrze si zbyt szybko. Zawsze kupuję buty tylko i wyłącznie skórzane i się nie psują przez kilka lat, wymieniam tylko zdarte fleki w obcasach. A użytkuje je przez cały sezon czy to jesienny, wiosenny czy zimowy. Szczególnie ważne są dobre kozaki zimowe, żeby nie przemiękły przy pierwszym śniegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-03-2015, 19:45
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Myślę, że fajnymi dodatkami są kolorowe apaszki. Ich nigdy za wiele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-03-2015, 19:45
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Myślę, że fajnymi dodatkami są jakieś kolorowe apaszki. Ich nigdy za wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-03-2015, 03:20
kasia0123 kasia0123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Moja mama kupuje buty tej firmy i jest zadowolona są porządnie wykonane, wygodne no i ładne. Cena też nie powala, więc w ogóle super A co do innych dodatków to podobno żółty ma być hitem? Może jakaś torebka w takim cytrynowym kolorze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-04-2015, 10:57
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja właśnie szukam fajnych butów i torebki do czarnej sukienki koronkowej, ale nie wiem ja jaki kolor się zdecydować. Nie chcę być cała na czarno. Może beż?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-04-2015, 10:46
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja niestety nie jestem w tym roku jakoś specjalnie przy kasie, więc przeglądam portale ogłoszeniowe w poszukiwaniu fajnych dodatków. W oko wpadły mi sprzedajemy.pl/temat/reserwed rzeczy z tej firmy, są naprawdę śliczne! Chyba skuszę się na ich kurtkę :3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-05-2015, 10:51
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Szukam torebki na lato Możecie mi doradzić jakiś dobry sklep internetowy z promocją ? Tak sobie przeglądam właśnie różne sklepy i ciekawie prezentuje się http://www.tuffi.pl/listonoszki_-_dlugi_pasek.html Co o tym sądzicie, któraś z Was już tam kupowała ? Czekam na Waszą opinię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-05-2015, 23:19
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

Fajnym dodatkiem są też okulary przeciwsłoneczne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.