kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-08-2015, 07:45
Klaudisia22 Klaudisia22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie Mój pierwszy salon kosmetyczny

Witajcie!

za niecały miesiąc wkońcu uda mi się otworzyć mój salon piękności moja pierwsza własna działalność - dla mnie ogromny stres ale i wiecznie tysiące pytań - co jeszcze potrzebuję? Niby wszystko jest a jednak pojawiają się nowe potrzeby w zakresie wyposażenia salonu - a tu jakiś podnóżek, a tu jakaś lampka. Będę robić paznokcie ale i inne zabiegi na ciało - nie zawsze pewnie światło będzie odpowiednie więc dobrze by było mieć jakąś dobra lampę. Zastanawiam się nad LEDową ale nie bardo wiem czy się sprawdzi. Jaki rodzaj lamp zapewnia dobre światło?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-08-2015, 14:34
Fidaa Fidaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 14
Domyślnie

Witaj lam jest wiel ważne abyś wiedziała czego chcesz i do czego będzie Ci potrzebna dana lampa. Ledowe są na pewno dobre i energooszczędne więc warto je kupić. Generalnie poszukaj czegoś w sieci. Moze w sklepie z wyposażeniem salonów. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-08-2015, 15:55
sztynek sztynek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Taki salon na pewno powinien być wyposażone w dobre oświetlenie, do pracy na pewno sprawdzą się lampy ledowe, ale do zabiegów na ciało w postaci masaży itp. sprawdzą się lampy przycienione, które dają nastrojowy efekt Takie lampy dobrze kupować w sieci i najlepiej hurtowo, bo to pozwala na spore oszczędności Szukaj też lamp, które dobrze się prezentują, ponieważ odpowiedni wygląd wizualny też ma bardzo duże znaczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-08-2015, 07:54
molivka molivka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj
Ja "robię" paznokcie w domu lub dojeżdżam do klientek i niejednokrotnie miałam okazję przekonać się jak ważne jest dobre "naturalne" światło.
Jeśli takiego nie ma, to korzystam właśnie z lampki ledowej, bo ma najbardziej naturalne...niezamieniające koloru lakieru...światło.
Zainwestowałam w ładną, niewielką lampkę, żebym mogła wozić ją ze sobą.
Kupiłam ją w tym sklepie internetowym - http://importmania.pl , bo było sporo taniej, a jak wiadomo na początku liczy się każdy grosz
Może i u Ciebie taka się sprawdzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-08-2015, 10:05
mamycie mamycie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Taka przenośna lampka to bardzo dobry pomysł, a oświetlenie Led to teraz najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o rodzaj światła:-) Jeśli to salon kosmetyczny, to musisz też wziąć pod uwagę design takiej lampki, żeby pasował do wystroju salonu:-) Ten sklep, importmania, ma całkiem ciekawe lampki, sama zastanawiam się teraz nad kupnem – wpadły mi w oko 2 modele:-) dzięki, a tobie polecam tam się rozejrzeć:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-08-2015, 15:26
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

te lampki rzeczywiście są bardzo sprawne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-08-2015, 19:19
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Pamiętaj aby zadbać o odpowiednie wyposażenie salonów kosmetycznych mając odpowiedni sprzęt przyciągniesz więcej osób do siebie a w końcu o to Ci chodzi abyś miała klientki. Po za tym pomyśl o reklamie w sieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-08-2015, 08:28
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Otwarcie swojego własnego salonu kosmetycznego nie jest takie proste ale z drugiej strony warto jest się nad tym zastanowić bo jednak jesteś wtedy na swoim Oraz jeśli to lubisz to praca bedzie dla Ciebie przyjemniejsza.
Zerknij sobie na ten artykuł:;
postawnaswoim.pl

Jest tam bardzo dokładnie opisane jak otworzyć swój własny biznes w tym zakresie. Warto jest na pewno zastanowić się nad możliwością dotacji z urządu pracy. Możesz dostać ponad 20 tys. złotych. Koniecznie zapisz się również na kursy dokształcające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-09-2015, 16:10
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

gratulacje! wiem jak cieszy własny biznes tez tak mialam jak otwierałam swój sklep niestety wiąże się to też z mniej przyjemnymi rzeczami, bo wszystko jest na twojej głowie,ale nikt przynajmniej na ciebie nie krzyczy u mnie trudnością były finanse, musialam wziąć kredyt https://www.ideabank.pl/kredyt-na-st...us-rok-bez-zus naszczęście oferta jest całkiem ok i nie odczuwam co mies. tych spłat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-09-2015, 12:07
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Ale też jest to większy stres.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.