kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 21-02-2020, 16:40
Alka's Avatar
Alka Alka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 22
Domyślnie

Ja wolę zadbać o swoją dietę niż brać suplementy. Sport lubię uprawiać i jakoś nie mam problemów żadnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-02-2020, 10:51
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Z wiekiem niestety regeneracja już nie jest taka szybka i widać to od razu po jakości naszej skóry, zmarszczkach, czy nawilżeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-02-2020, 11:33
Xiani Xiani is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

Nie trzeba brać żadnych suplementów, żeby ćwiczyć i czuć się dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-02-2020, 11:59
GabrysiaOs GabrysiaOs is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 44
Domyślnie

Oczywiście, że nie trzeba ale warto wspierać organizm dodatkowymi witaminami oraz minerałami, co przyczynia się do lepszej wydolności, samopoczucia i możliwości podczas treningów jak i samej regeneracji. Ja jestem zwolenniczką tego typu wspierania organizmu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-03-2020, 09:52
Cella Cella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie

Zgadzam się, że NoOxi to świetne wsparcie jeśli chodzi o antyoksydację, ale również utrzymanie pięknego wyglądu i jednocześnie samopoczucia. Warto zajrzeć spokojnie na stronę Grinday https://www.grinday.com/pl/sklep/35-...sydacyjna.html sprawdzić opis, skład i przetestować. Na mnie działa świetnie i oby to się tylko utrzymało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-03-2020, 11:40
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Kolejna pozytywna opinia odnośnie NoOxi, najwyraźniej działa. Poza tym samo wsparcie takimi składnikami odżywczymi dla naszego organizmu na pewno będzie pozytywne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-03-2020, 09:42
Okisa Okisa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

No Oxi ma szereg pozytywnych efektów i przede wszystkim zapewnia dobre zmiany, które się utrzymują w dłuższej perspektywie czasu. Oprócz tego stosuję jeszcze od Grinday Imuno. Wolę dbać o swoje zdrowie, szczególnie w obliczu takich zagrożeń zdrowotnych jakie mamy do tej pory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-03-2020, 08:55
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Dobre połączenie, ja mam pozytywne zdanie że dobrze jest kierować się opiniami i skutecznością oraz dobranym składem. W przypadku Grinday NoOxi można liczyć na bardzo fajne zmiany w naszym ciele, które dość szybko są odczuwalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-03-2020, 10:41
IggaSom IggaSom is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jednak nie przekonamy się o tym, jak same nie zaczniemy zwracać uwagi na to co jemy oraz jak warto się suplementować, aby w naszym organizmie nie brakowało niczego z ważnych substancji. U mnie NoOxi jest oczywiście rano wraz z MindUp abym w pracy mogła szybko i sprawnie myśleć oraz działać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-06-2020, 14:21
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Od jakiegoś czasu regularnie uprawiam sport i stało się to dla mnie codzienną rutyną. Z polecenia znajomej natrafiłam na informacje o suplemencie do Bodymax. Mowa konkretnie o tym produkcie: http://bodymax.pl/bodymax-zelazna-kondycja/ Stwierdziłam, że spróbuję regularnie go stosować. Okazało się, że naprawdę różnica jest ogromna. Miałam spore problemy między innymi z skurczami oraz bardzo często towarzyszyło mi uczucie znużenia. Teraz dzięki temu suplementowi oba te aspekty uległy poprawie. Skurcze znikły całkowicie, a znużenie już nie jest moim głównym wrogiem w codzienności

Ostatnio edytowane przez evangeline : 19-06-2020 o 14:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.