kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-06-2020, 08:49
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie Pielęgnacja włosów

Jakimi kosmetykami pielęgnujecie swoje włosy? Ja do tej pory używałam takich zwykłych z drogerii, ale teraz chcę spróbować lepszych. Myślałam o produktach Schwarzkopf https://www.gobli.pl/schwarzkopf-c3852 . Te profesjonalne serie wyglądają doskonale tylko zastanawiam się, którą dla siebie wybrać. Codziennie suszę włosy i często je prostuję. Są trochę zniszczone zabiegami i potrzebują nawilżenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-06-2020, 11:31
Zuzia Zuzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 27
Domyślnie

Kosmetyki Schwarzkopf to doskonały wybór. Do bardzo zniszczonych włosów polecam szczególnie serię Fibre Force. Rewelacyjnie regeneruje włosy! Koniecznie spróbuj zwłaszcza szamponu i po każdym myciu odżywki. A tak raz na tydzień w weekend super odżywiająco zadziała maska, którą najlepiej trochę potrzymać na włosach. Gwarancja 100% kondycji włosów. Sama się przekonaj, bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-06-2020, 14:23
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to polecam serdecznie tą linię Moisture, bo zawiera kwas hialuronowy i szybko przywraca naturalne nawilżenie włosom. Poza tym naprawdę pięknie pachnie co jest dodatkową zaletą. Uwielbiaam gdy moje włosy po pielęgnacji tymi produktami są tak pełne życia. Sprawiają też, że są zdrowe, bardziej błyszczące i wyjątkowo zadbane. Można zapomnieć, że się miało włosy matowe i przesuszone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-06-2020, 16:28
Blenderka Blenderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 19
Domyślnie

Ja tak sobie oglądałam któregoś dnia te zestawy kosmetyków w sklepie Gobli.pl, ale myślałam, że one są przeznaczone tylko do salonów fryzjerskich. Bardzo mnie ucieszyły Wasze opinie i fakt, że mogę dla siebie kupić na przykład taką linię Fibre Force. Mam okropnie zniszczone włosy i żaden z produktów, które kupowałam wcześniej nie pomagał mi zbyt wiele. Teraz to z pewnością zamówię ten zestaw Schwarzkopf.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-06-2020, 09:43
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domyślnie

Przez pewien czas w ogóle nie zwracałam uwagi na to jak reagują moje włosy na częste suszenie. Jeszcze doszła prostownica i farbowanie. Dużo różnych zabiegów i zero dodatkowej pielęgnacji. Po pewnym czasie załamałam się złym stanem włosów i zaczęłam szukać ratunku. Dopiero koleżanka poleciła mi kosmetyki Schwarzkopf. Zamówiłam sobie zestaw i dzięki niemu moje włosy cudownie odżyły. Niesamowicie mi wtedy ulżyło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-06-2020, 11:04
Rubikon Rubikon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gdańsk
Posty: 19
Domyślnie

Dla mnie rewelacyjna jest ta seria Moisture, która idealnie przywraca zdrowie zniszczonym włosom. Akurat moje były w tak złym stanie, że jeszcze chwila i zdecydowałabym się na bardzo krótką fryzurę. Gdy moja siostra dowiedziała się o tym to dała mi w prezencie kosmetyki z tej linii Schwarzkopf. Akurat te produkty są świetne na lato ponieważ chronią włosy przed wysokimi temperaturami. Włosy są zabezpieczone, nawodnione i cudownie błyszczące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-06-2020, 12:52
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie

A mi bardzo odpowiada linia Fibre Force, ale już przymierzam się do zakupu innej. Jest spory wybór tych zestawów pielęgnujących i trudno się zdecydować. W każdym razie produkty są po prostu fantastyczne, bo bardzo szybko doprowadzają włosy do porządku. Kiedyś wątpiłam w to stosując jakieś inne specyfiki, ale teraz wiem, że warto inwestować w te najlepsze. Jeśli chce się mieć piękne i zdrowe włosy to naprawdę warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-07-2020, 18:48
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Skoro już mowa o pielęgnacji włosów, to ja naprawdę szczerze polecam wam profesjonalne kuracje w salonach fryzjerskich. Ostatnio, za namową mojej fryzjerski zdecydowałam się na kurację ZUP z Inoara i jestem wprost zachwycona efektami! Miałam włosy bardzo matowe, przesuszone, z łamliwymi końcówkami - po tej kuracji, moje włosy są nie do poznania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-08-2020, 08:39
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

hejka,
niedawno czytałam gazetę, gdzie poruszano temat zabiegów pielęgnacyjnych, bardzo zaciekawił zabieg keratynowy i postanowiłam się umówić. Okazało się, że wykonują go w salonie blisko mojego zamieszkania, zabieg wykonywany był za pomocą keratyny Amazon Keratin która dostępna w 3 wariantach: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa. Postawiłam na najmocniejszą winogronową, po zabiegu aż ciężko uwierzyć mi było, że widzę i dotykam moje włosy!! Stały się proste, grubsze, mocniejsze i pełne blasku, a po kąpieli nie muszę już używać prostownicy, polecam
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-08-2020, 10:38
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Bardzo ważne jest także to, czym czeszemy nasze włosy. Jeśli chodzi o zakup odpowiedniej szczotki do włosów to polecam wizytę w drogerii internetowej Trena: https://trena.pl/334-szczotki-do-wlosow. Jest w czym wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.