kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 04-08-2020, 09:25
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Środki na biznes masz swoje, czy rozglądasz się za jakimś kredytem? U mnie padło na drugą opcję i pomoc ze strony Expander
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 05-08-2020, 09:21
zuzq5 zuzq5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 60
Domyślnie

Każdy taki salon musi być fajnie urządzony, żeby kliencie chciali wracać- polecam zainwestowac w eleganckie wyposażenie, ciekawą recepcje warszawa i dużo roślin - w takim salonie powinno się to sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-08-2020, 14:37
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Roślin musi być dużo w salonie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 13-08-2020, 19:38
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Oj ja swój pierwszy salon, a raczej mały pokój gdzie robiłam paznokcie otworzyłam zaraz po maturze. Do dnia dzisiejszego już kilka razy zmieniałam i lokalizację i budowałam firmę od nowa, ale wiem, że najważniejsza jest reklama. Nie coś głośnego ale dyskretnego, trafiającego do odpowiedniej osoby. Obecnie z tym zadaniem rozprawia się firma http://marketingnaforach.pl/ , którzy zaproponowali mi marketing szeptany w skuteczny sposób spełniający moje oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 14-08-2020, 19:53
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 220
Domyślnie

Świetnie, że spróbowałaś swoich sił w prowadzeniu własnego biznesu. Jak chcesz też wykonywać depilację laserową, możecie odwiedzić sobie stronę https://www.depilar.pl . Tam macie super ofertę - wynajem lasera lightseer desire.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-08-2020, 12:53
arielle25's Avatar
arielle25 arielle25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 4
Domyślnie

Czy macie podpisane różne umowy z markami? Dzięki temu można spodziewać się zniżek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-09-2020, 14:08
Pat D. Pat D. is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 20
Domyślnie Uniform w pracy

Jeśli tylko masz możliwość, to oczywiście podczas pracy z paznokciami najlepsze jest naturalne światło, jednak nie zawsze udaje się tak zorganizować miejsce pracy. Lampy LED są świetną alternatywą i tutaj nie oszczędzaj. Ja kupiłam taką ze średniej półki cenowej i nie jestem zadowolona, daje zbyt mało światła, nie widzę dokładnie. Poza tym polecam kupić do ubrania w pracy bluzy medyczne bawełniane, tutaj piszą o takich: https://www.apolonia.com.pl/dlaczego...ne-bawelniane/ Profesjonalne bluzy, dedykowane wszelkim zawodom związanym z medycyną, mają wszelkie atesty, są komfortowe, nie krępują ruchów i co najważniejsze, prezentują się bardzo profesjonalnie. Na pewno będą wzbudzały większe zaufanie wśród klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 27-09-2020, 14:20
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Prowadzenie takiego salonu kosmetycznego to super sprawa Tutaj bardzo ważna jest inwestycja w wysokiej jakości urządzenia czy kosmetyki. Takie urządzenia,artykuły pielęgnacyjne czy inne produkty do paznokci znajdziecie w tym sklepie https://pronails.sklep.pl/ - ich produkty są dostosowane do profesjonalnych zabiegów manicure czy pedicure w salonach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-10-2020, 22:42
MalwinaJ MalwinaJ is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 46
Domyślnie Odzież kosmetyczna

Z własnych doświadczeń powiedziałabym, że odzież kosmetyczna jest absolutną podstawą. Musi być z jednej strony wygodna, abyś mogła w się czuć w niej swobodnie przez cały dzień, a równocześnie profesjonalna. Mi wspaniale sprawdzają się sukienki kosmetyczne od spawear.pl. Polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-01-2021, 07:16
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 970
Domyślnie

Jeżeli wyposażacie swój salon kosmetyczny i zależy Wam na zakupie produktów marki Active do swojego salonu kosmetycznego to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni kosmetycznej FineFactory https://finefactory.pl/ u których znajdziecie wszystko co potrzebne licząc na dobre ceny, profesjonalne podejście i jednocześnie duże doświadczenie samej obsługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.