kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-08-2020, 16:06
veum.gunner's Avatar
veum.gunner Mężczyzna veum.gunner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Kozy
Posty: 1
Domyślnie

Wybór okien do domu to faktycznie bardzo trudne zadanie. Nie ma nigdzie spójnej informacji o tym, które okna są najlepsze, bo to niemożliwe do stwierdzenia. Dla mnie pierwszym wyborem są okna aluminiowe.
__________________
stolarka aluminiowa śląsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 23-09-2020, 10:14
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Wybierając dobrej jakości propozycje w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na jakość, pełne wsparcie ze strony specjalistów i dotrzymanie warunków zakupu oraz samego wykonania montażu. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że i u Was zakupy będą w pełni udane!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 25-09-2020, 09:43
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://oknarado.pl/okna-drewniane/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-09-2020, 22:02
Marcelaa Marcelaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 44
Domyślnie

Ja jeszcze nie mam wybranych okien, producenta ani sklepu. Dopiero się rozglądamy i póki co zastanawiamy który producent okien będzie najlepszy ale nie tylko pod względem jakości, lecz również ceny. Wiem, że te rozbieżności cenowe między różnymi markami mogą być powalające. Nie chciałabym przepłacić :P Może polecicie jakiegoś producenta dobrego, ale w przystepnych cenach ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 28-09-2020, 14:27
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

okej jakby super,że polecacie tu mnóstwo modeli okien ale pytanie jak wygląda demontaż okien starych.
Czy ktoś to za mnie zrobi, czy może ta firma u której kupiłam nowe okna?
Jak było u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 26-07-2022, 07:33
Kalrens Kalrens is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 3
Domyślnie

Jest to już zakup na lata, więc tu warto postawić na bardzo dobry produkt. Na oknach to bym nie oszczędzała Sprawdźcie sobie różne propozycje od https://www.emvsystem.pl/okna/nowy-sacz/ Coś wybierzecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 01-08-2022, 07:42
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Według mnie jeżeli w takim przypadku jesteście na etapie poszukiwań zarówno nowoczesnej i dobrze wykonanej stolarki okiennej do swojego domu, czy mieszkania to w Poznaniu na pewno warto abyście się skontaktowali przy wyborze z firmą Domega u których będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie rozbudowaną ofertę producentów, ale i typów stolarek bo są wersje drewniane, aluminiowe, czy również PCV. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami jak to dokładnie wszystko przebiegło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 01-08-2022, 16:13
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Wybieraj sprawdzone salony sprzedaży okien i drzwi. Sprawdź ofertę krakowskiego Kenbudu https://www.kenbud.pl/ aczkolwiek dojeżdżają i montują okna nawet 200km dalej. Oferta super, często promocje i rabaty - trzeba śledzić ich ruchy i w odpowiedniej chwili się zgłosić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.