kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-12-2015, 10:25
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie Leki na bezsenność

Czy leki na bezsenność są na dłuższą metę bezpieczne ? Czasem mi się zdarza że nie mogę spać i muszę sięgnąć po takie leki. Ostatnio przeczytałam że istnieją zioła które są naturalnym sposobem do walki z bezsennością np http://www.vitalny.pl/pl/c/Ziola-na-bezsennosc/339 Co o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-12-2015, 12:15
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ziołowe leki na sen raczej są bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-04-2020, 09:28
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Myślę że tak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-06-2020, 10:11
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Cieszę się, że natrafiłam właśnie na taki wątek. Wszystkie wskazówki w tym temacie mogą być naprawdę cenne. Powiem Wam, że mnie również jakiś czas temu dotknął problem bezsenności i kompletnie nie potrafiłam sobie z nim poradzić. Z polecenia mojej przyjaciółki zorientowałam się w temacie leku jakim jest melatonina. Wszystkie potrzebne informacje znalazłam tutaj: https://melatonina.pl/melatonina-lek-am - bardzo polecam Wam zerknąć właśnie na tą stronę internetową. Ja zakupiłam melatoninę i jestem bardzo zadowolona z rezultatów jej zażywania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-08-2020, 13:37
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W takim razie może warto spróbować suplementacji metalotniną? Zajrzyj na https://www.aptekagemini.pl/melatoni...bletek-0000982 gdzie znajdziesz dobrą propozycję o dobrze dobranym składzie, myślę że w problemie z bezsennością powinna skutecznie pomóc. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-08-2020, 13:58
Reborto Mężczyzna Reborto is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 1
Domyślnie

Próbowałyście kiedyś czegoś takiego na problemy ze snem: https://apteka.bonifratrzy.pl/nervin...e-60-tabl.html? Wyglądają naprawdę ciekawie ale jednak wolałbym poznać kogoś kto korzystał z tych tabletek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-10-2020, 08:54
mamita mamita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 62
Domyślnie

Miałam bardzo podobny problem. Lekarz kazał mi brać leki i czekać na efekty. Dobra jest melatonina 5 mg, ale wszystko zależy co jest przyczyną bezsenności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-11-2020, 17:35
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Nie próbowałam ale właśnie czytam czym są fazy snu i myślę że jest wiele naturalnych sposobów żeby poprawić jakość snu i sprawić żebyśmy się wysypiali i wstawili rano wypoczęci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-11-2020, 20:41
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Stosowanie leków nasennych na receptę nie jest bezpieczne. Po prostu uzależniasz się od nich, bierzesz coraz większe dawki, a jak odstawisz czujesz się jak wymięta szmata.
Masz problemy ze snem to zacznij od leków bezpiecznych typu Neurexan, które kupisz bez recepty, które cię nie uzależnią, nie sponiewierają, a jednocześnie ułatwią zasypianie i spokojny sen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-11-2020, 12:51
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

W takiej sytuacji podstawą powinny być pełne badania organizmu. Tylko dzięki temu będziecie w stanie ustalić, na jakim poziomie macie chociażby trójglicerydy. To ważne, bo jeśli zbagatelizujecie ten temat, to może się to negatywnie odbijać na kolejnych obszarach Waszego zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.