kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-11-2019, 09:09
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja tam się nigdy nie zwracałam uwagi na gluten i jakoś żyję. Myślę, że ludzie po prostu przesadzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-11-2019, 11:49
braun.queen's Avatar
braun.queen braun.queen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Niestety takie produkty są nieco droższe niż normalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-11-2019, 07:54
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Cytat:
Napisał braun.queen
Niestety takie produkty są nieco droższe niż normalne.

Nie dość że droższe to i jeszcze bardzo trudno dostępne. Sama zamawiam dużo smakołyków przez internet typu https://www.bee.pl/fiorentini-wafle-...io_p15452.html bo nie są osiągalne w normalnych sklepach stacjonarnych. Mimo iż dużo się mówi o diecie bezglutenowej mało się robi w kierunku takich produktów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-11-2019, 11:20
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

My kupujemy sporo produktów bezglutenowych. Zauważyłam z mężem, że niestety zaczęły się u nas problemy po jedzeniu np. zwykłego chleba więc badamy, czy to przypadkiem nietolerancja na gluten... Zamawiamy sobie z dobrych sklepów typu KRUKAM.PL np. mąki, kasze itp. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-12-2019, 12:35
patelnie patelnie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 5
Domyślnie

Poszukuję szybkie danie jednogarnkowe, bezglutenowe, które mogę przyrządzić dla znajomej, która ma przyjść do nas na imprezę. Coś poradzicie, bo nie wiem jak się za to zabrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-01-2020, 08:12
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Dajcie spokój z tym glutenem. Powariowali wszyscy na tym punkcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-09-2020, 22:16
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Jeśli macie ochotę na bezglutenowe słodycze, to na pewno tutaj https://zakreconysloik.com.pl/bezglutenowe-slodycze wargo sobie zerknąć. Mają tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Jest tam bowiem namiar na sklep ze zdrową żywnością, gdzie można się naprawdę kompleksowo zaopatrzyć. Wybór jest tam spory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-11-2020, 20:22
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Ja bardzo zawsze lubiłam wafelki i niesamowicie byłam ucieszona kiedy znalazłam w sklepie https://zdrowysklep24.pl/ przeróżne wafelki bezglutenowe. To znacznie zdrowsza przekąska, po której nie czuję się źle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-11-2020, 08:15
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

W sklepach internetowych jest największy wybór żywności bezglutenowej, ale też tej zdrowej i ekoligicznej. Ja polecam wam taką formę zakupów właśnie ze względu na wybór i niższe ceny. Ciekawą ofertę ma Swojska Piwniczka. Koniecznie sprawdźcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-08-2021, 12:45
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Jeśli ktoś ma problem z nietolerancją glutenu lub taką podejrzewa to przede wszystkim trzeba zdecydować się na badania. Jeśli okaże się, że to celiakia to trzeba wiedzieć, że nieleczona powoduje duże spustoszenia w organizmie. Duże znaczenie mają badania genetyczne. Tutaj macie opisane na czym takie badanie na celiakię https://www.testdna.pl/celiakia/badanie-na-celiakie/ wygląda, co daje, jak się trzeba przygotować. Takie badanie jest ważne całe życie. Jeśli test nie wykaże genów odpowiedzialnych za tą chorobę to można nawet wykluczyć tę chorobę w przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.