kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-02-2017, 13:48
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Przeprowadzka

Poszukuję kontaktu do dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Czy znacie kogoś takiego? A może słyszeliście o http://relokum-przeprowadzki.pl/cennik/?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-04-2017, 23:42
Pilipa Pilipa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 69
Domyślnie

Moja propozycja - jak nadać paczkę dhl
Co sądzisz? Nie uważasz, że przeprowadzka kurierem jest ciekawą i na pewno oszczędną opcją? Odkąd o tym usłyszałam, to chętnie polecam takie rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-12-2017, 23:30
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Mi to jakoś nie pasuje, szczególnie, gdy ma się dużo rzeczy. Myślę, że nic nie zastąpi firmy, która specjalizuje się typowo w przeprowadzkach. Słyszałam bardzo dużo dobrego o TDU, możesz na stronie sprawdzić szczegóły http://www.przeprowadzki-poznan-24.p...ia-polska.html. Zajmują się zarówno przeprowadzkami krajowymi, ale również międzynarodowymi. Dostosowują się do potrzeb danego klienta i zaproponują najlepsze rozwiązania. Myślę, że najlepiej zdecydować się na taką kompleksową przeprowadzkę, wiele czasu się dzięki temu zaoszczędzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-01-2018, 08:31
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Przeprowadzkami zajmuje sie na pewno firma Transport prywatny. Oni działaja na terenie warszawy i maja już doświadczenie w przeprowadzkach, także myslę, że możesz się do nich odezwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-01-2018, 12:04
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Takie firmy to świetna pomoc, jeśli musimy się sami przeprowadzić, albo przenosimy firmę lub biuro. Kompleksowe przeprowadzki biur mogą być problemem. Zawsze jest dużo rzeczy do przewiezienia, ale takie firmy zajmą się wszystkim i pomogą nam w bezpiecznym przewiezieniu dokumentów i innych rzeczy firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-02-2020, 17:33
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W tym zakresie ciężko jest się wszystkim zająć i warto jednak postawić na dobrych specjalistów, którzy pomogą Wam w sprawnym przeprowadzeniu całej realizacji. W moim przypadku bardzo dobrze spisali się fachowcy z firmy Aksel, którzy zajęli się przeprowadzką domu w Warszawie z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, bo jednocześnie nic nam nie zginęło oraz z ważnych rzeczy nie zostało uszkodzone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-02-2020, 09:22
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Też mam przed sobą przeprowadzkę i na początku mnie to przerażało. Ale z firmą https://szafagra-przeprowadzki.pl/ mam nadzieję pójdzie sprawnie. Polecało mi ich już parę osób także skorzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-03-2020, 17:38
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Jeśli planujecie niewielką przeprowadzkę, macie mało rzeczy, to sprawdzi wam się po prostu bagażówka. My rok temu korzystaliśmy z Taxi Kraków 919 https://radiotaxi919.pl/ i bardzo byliśmy zadowoleni z usług tej bagażówki. Cały nasz dobytek przejechał bez szwanku a ta firma taksówkarska ma całkiem rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-03-2020, 18:28
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A co możecie mi powiedzieć o firmie przeprowadzki-warszawa.com.pl? Czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Szukam firmy, która przeprowadza przeprowadzki warszawa naprawdę sprawnie . Muszę jak najszybciej przeprowadzić się do innego mieszkania, a mam co pakować. Także tutaj przyda mi się konkretne wsparcie. Słyszałam, że oni są naprawdę dobrymi fachowcami, jeżeli chodzi o takie kwestie. To prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-03-2020, 20:28
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Jeśli interesują Was kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami to koniecznie powinniście zainteresować się usługami firmy TipTopTrans - Przeprowadzki Swoją ofertę posiadają przede wszystkim na terenie Gdańska i są w stanie pomóc w różnego rodzaju przeprowadzkach, co stawia ich na wysokiej pozycji wśród różnych firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.