kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-06-2020, 10:50
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Wybór studiów?

Matury już się rozpoczęły. Czas na wybór kierunku studiów i uczelni. Interesuje mnie fizjoterapia studia raczej zaoczne. Czy możecie podpowiedzieć która uczelnia medyczna jest w Polsce najlepsza? Może gdzieś ten kierunek studiujecie i możecie polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-06-2020, 16:20
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Jeżeli o mnie chodzi to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://wseh.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na ciekawe kierunki, świetne podejście do potrzeb uczniów, ale również odpowiednią organizację zajęć, które pomagają pozytywnie rozwijać się w konkretnym kierunku. Ja zdecydowałam się na Logistykę Międzynarodową i już pracuję w zawodzie. Dzięki nim naprawdę fajnie sobie radzę i wiem jak odpowiednio wszystkie kryzysy i problemy rozwiązywać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-11-2020, 15:20
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Wybór studiów zdecydowanie nie jest błahą sprawą. Mnie osobiście bardzo kusi neuropsychologia. Boję się jednak, że nie podołam takiemu kierunkowi. W związku z czym będę bardzo wdzięczna jeżeli ktoś powie mi coś więcej na temat kształcenia właśnie na takim kierunku. Z góry pięknie dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-11-2020, 13:31
Julita Julita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 57
Domyślnie

Nie da się odpowiedzieć wprost które studia będą „najlepsze”, bo to w głównej mierze oparte powinno być o twoje zainteresowania. Nie ma nic gorszego niż nauka czegoś, co nas kompletnie nie interesuje. Ja ze swojej strony mogę polecić studia we Wrocławiu https://www.prawowroclaw.edu.pl/ - jeśli interesują cię zagadnienia związane z prawem, mogę z czystym sumieniem polecić Wyższą Szkołę Prawa we Wrocławiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-11-2020, 11:41
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

To prawda, że jest to bardzo indywidualne, jednak warto wiedzieć, które uczelnie budzą szacunek. Na pewno jedną z nich jest Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie http://www.wseiz.pl . Tutaj możecie się spróbować swoich sił w kierunkach takich jak zarządzanie inżynieryjne, architektura krajobrazu, czy nawet informatyka. Więcej informacji macie na stronie www.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2020, 20:37
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

Ja postawiłam na studia administracja publiczna i gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję o kierunku, to postąpiłabym dokładnie tak samo Długo się zastanawiałam nad kierunkiem odpowiednim dla mnie i myślę, że trafiłam w ten idealny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-12-2020, 15:34
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Dla mnie wybór był prosty, a to dlatego, że po prostu lubię pracę z drugim człowiekiem. Moim wyborem będą osteopatia warszawa studia i nie ma od tego odwołania. Wiem, że to nie jest nic mega ciekawego, ani nic mega prostego, ale zależy mi na byciu pomocnym, uczynnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-12-2020, 12:51
Adrian667's Avatar
Adrian667 Adrian667 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 5
Domyślnie

Wybór musi być oczywiście indywidualny. Warto poszperać w internecie na ten temat i dowiesz się więcej.
__________________
Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-12-2020, 10:58
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Zanim podejmiecie decyzję o wyborze kierunku, musicie przemyśleć to dwa razy. Ja zdecydowałam się na bezpieczeństwo wewnętrze na tej uczelni https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-...wo-wewnetrzne/ i każdego dnia przekonuję się w utwierdzeniu, że była to dobra decyzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-12-2020, 21:17
daria333 daria333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 11
Domyślnie

Bardzo mnie zaciekawiły studia fotografia w mediach Warszawa. Czytałam na stronie Warszawskiej Szkoły Biznesu, że zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnych studiach fotograficznych. Oferta szkoły na stronie https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/fotografia-w-mediach/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.