kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 03-03-2020, 07:38
gunel gunel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Cześć wam, mamy ostatnio w firmie mały problem z finansami i potrzebny mi jest chyba prawnik. Czy ktoś z was jest w stanie mi powiedzieć, gdzie takiego szukać? Czytałem coś o tym na https://faktypilskie.pl/pl/640_mater...-prawnika.html ale potrzebne mi więcej porad, będę za nie bardzo wdzięczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 11-03-2020, 19:06
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk- specjalizuje się w prawie pracy, ma duże doświadczenie i potrafi dobrze doradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 29-03-2020, 17:24
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

ja do tej pory miałam styczność tylko z jednym prawnikiem - kancelaria JST, Warszawa, mecenas T. Tomaszczyk, nie mam porównania, ale z nim pracowało mi się bardzo dobrze, pomógł mi, przy czym na bieżąco wyjaśniał przebieg postępowania oraz kolejne kroki, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 20-05-2020, 06:51
homenickcathryn's Avatar
homenickcathryn Mężczyzna homenickcathryn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Przepisy prawne, które określają relacje pomiędzy pracownikiem a pracodawcą powinny być przestrzegane. Należy pamiętać o tym, żeby walczyć o przestrzeganie swoich praw.
__________________
prawnik prawo pracy poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 25-05-2020, 18:17
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Jasne, że tak. Jak macie jakieś wątpliwości czy tak jest to może skonsultujcie się z prawnikiem w tej sprawie? Myślę, że to powinien być bardzo dobry pomysł. Na stronie http://adwokat-nawojski.pl znajdziecie kancelarie prawną, która powinna tu pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 30-05-2020, 18:38
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

nie tylko dobry ale najlepszy jakiego znam to Tomasz Tomaszczyk, wiele razy pomógł nam w sporach z ZUS, a to twardy przeciwnik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 01-06-2020, 14:25
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk- specjalizuje się w prawie pracy, ma duże doświadczenie i potrafi dobrze doradzić.

Również śmiało mogę polecić Pana Tomasza. Zna się na rzeczy, ma doświadczenie i obycie a przy tym jest bardzo dostępny i przyjazny jeśli chodzi o kontakt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 04-06-2020, 07:40
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Warto postawić na sprawdzone kancelarie adwokackie. Jeżeli chodzi o różne problemy prawne to nie ma co próbować rozwiązać je na własną rękę. Korzystałam z pomocy prawników z tej https://www.adwokat-weglowski.pl/ kancelarii i śmiało mogę powiedzieć że bez pomocy mecenasa Węgłowskiego bym sobie nie poradziła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 11-08-2020, 07:49
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Wszystko zależy od tego jakiej porady prawnej oczekujesz, ja z łodzi i okolic polecam kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Taka ekipa specjalistów pozwoli Ci na szybkie i bezproblemowe rozwiązanie sprawy. Warto już od razu udać się do kogoś kto zna się na kodeksach ponieważ samemu możemy tylko zrobić sobie pod górkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 19-08-2020, 15:46
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Zależy z jakiej dziedziny. Ostatnio sama miałam okazję korzystać z porady Pana Tomaszczyk z zakresu prawa rodzinnego i byłam bardzo zadowolona z uzyskanego wsparcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.