kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 03-03-2015, 23:40
newworld newworld is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Wychowałam się w domu jednorodzinnym, później mieszkałam w ciasnocie akademika, później w mieszkaniu i teraz we własnym domu.
Utrzymanie mieszkania w naszym przypadku (stare budownictwo, energooszczędność żadna) kosztowało nas więcej niż obecnego domu o powierzchni podłóg dwukrotnie większej. Zapewne dla mieszkania w nowym budownictwie rozstrzał nie byłby aż tak duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 15-03-2015, 20:32
perfekcyjnapani perfekcyjnapani is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Zdecydowaine dom. Ale to raczej nikogo nie zaskakuje i obstawiam, że większość dziewczyn na tym forum ma takie same zdanie co ja. Ale nie ma co się dziwić, w końcu większy metraż i ogródek są lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 16-03-2015, 21:55
Jenny Jenny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Dla mnie akurat jest lepsze mieszkanie bo po prostu jeśli miałabym u siebie ogródek to zawsze bym musiała o niego dbać - pomagać mojemu mężowi z koszeniem trawnika i wszystko po prostu co z tym związane. Jeśli akurat o mnie chodzi zamieszkuję w mieszkaniu i nic mi nie brakuję - bardziej mi to odpowiada jak wcześniej mieszkałam w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 17-03-2015, 14:19
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Dla mnie mieszkanie. Małe, przytulne i ciche. O takim marzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 21-03-2015, 22:47
izabela33 izabela33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Jeszcze kilka lat temu dylemat pomiędzy kupnem mieszkania a domu dla wielu nie istniał. Wybudowanie własnej posiadłości wiązało się ze sporymi nakładami finansowymi i niewielu mogło sobie pozwolić na tak kosztowną inwestycję. Obecnie wybudowanie domu cenowo porównywalne jest do zakupu 2-3 pokojowego M w centrum miasta. Skąd więc nadal tylu zwolenników blokowisk gotowych zapłacić nawet wygórowaną cenę za niewielki kawałek metrażu z balkonem i sąsiadami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 22-03-2015, 18:16
berada55 berada55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Obecnie mieszkam w bloku. ale po trzech latach zamieniła bym na dom. Tylko nie stać minie. W domu mamy jakiś komfort zwłaszcza jeśli jest to dom wolno stojący. A w bloku musimy nie raz liczyć się z sąsiadami. W domu dużo miejsca a mieszkania wiadomo jak to w bloku klitki. Także ja polecam dom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 28-03-2015, 14:02
xkarola24 xkarola24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja tak samo mieszkam w bloku troszkę mi się już tu przestaje podobać jakoś komfort słaby i marze o swoim własnym domu i zdecydowanie wole dom od mieszkania, ponieważ wychowałam się w domu na wsi. Jeżeli są tylko możliwości to budować dom a mieszkania omijać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 01-04-2015, 09:23
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Słuchajcie, co sądzicie o szklanych drzwiach przesuwnych http://glasshouse.com.pl/oferta/szklane-drzwi-przesuwne do mieszkania? Nadaje się, czy to się sprawdza tylko w domach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 05-04-2015, 10:58
yolka yolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Zdecydowanie wole mieszkać w domu więcej miejsca robisz sobie co chcesz nie interesuje cię to, że za chwile przyleci sąsiad i będzie prawił morały. Wolę, żeby przyleciał sąsiad z wizyta na kawo jak z pyskiem. Domy gotowe na Wilanowie jak najbardziej dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 06-04-2015, 11:01
myssszka myssszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wolę mieszkanie w bloku bo po pierwsze nic nie trzeba pod domem sprzątać i wszystko to robi wspólnota..U mnie jak byłam u babci co mieszka w domu to tam na wakacjach cały czas jej musiałem pomagać właśnie tam coś pograbić, wykosić trawę i takie tego typu rzeczy a jak już wracałam do domu to zdecydowanie tego nie ma : ) !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.