kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 15-12-2017, 10:04
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Ja korzystam z usług tego gabinetu - http://karolinakusnierz.pl/kwas-hialuronowy-krakow
Są super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 21-12-2017, 07:13
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Jeśli chodzi o kremy to u mnie super efekty przynosi stosowanie ECTA Solution Total Retexturizing Cream z Eldan Cosmetics. To krem silnie przeciwzmarszczkowy, zawierający m.in ektoine, pantenol, masło shea czy bioami skóry. Składniki aktywne wnikają w głębokie warstwy skóry i skutecznie ją nawilżają i odżywiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 23-12-2017, 18:19
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

jak masz zmarszczki i myślisz o jakimś zabiegu medycyny estetycznej to lepiej jeszcze się zastanów. Jak u mnie zaczęły pojawiać się worki pod oczami, to na początku maskowałam je toną makijażu, a jak to nie pomagało to przeszło mi przez myśl, żeby się wybrać na zabieg, ale dobrze że tego nie zrobiłam. Moim wybawieniem okazał się krem Remescar na cienie i worki pod oczami!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 10-01-2018, 10:28
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Zmarszczki powstają poprzez zmniejszenie się jędrności skóry. Z tego co przeczytałam na https://lirene.pl/odmladzajaca-witam...mula-mlodosci/ proces ten zaczyna się już po 25 roku życia poprzez stopniowy zanik kolagenu i elastyny. Do mniej więcej 40 roku życia za bardzo się tego nie zauważa, ale potem staje się bardziej widoczne. Proces nasila się po menopauzie. i to własnie wtedy powstaje najwięcej zmarszczek. Dlatego warto już od samego początku ten proces opóźniać poprzez stosowanie kremów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 10-01-2018, 18:45
trufka trufka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 2
Domyślnie

Niektóre kremy dają radę i można dzięki nim ładnie zamaskować zmarszczki czy wszelkie niedoskonałości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 15-01-2018, 20:04
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

zgadzam się z kinnia Eldan ma bardzo dobre kosmetyki, ja cenię je przede wszystkim ze względu na naturalny skład. Warto też przetestować serum Age Control STEM Cells Serum. Ma skoncentrowaną formułę na bazie komórek macierzystych. Te komórki w połączeniu z aktywnymi składnikami ( wit A i E, kompleks minerałów czy wyciąg z glinko biloba ) chronią skórę i zapobiegają jej starzeniu się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 25-01-2018, 15:31
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Może zanim się zdecydujesz na jakieś radykalne kroki warto sięgnąć po maseczki do cery dojrzałej? Carbo detox bielendy węglowa do cery dojrzałej jest dobra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-02-2018, 12:09
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Kosmetycznie

Zgadzam się z tym, że każda kobieta, w większym lub mniejszym stopniu, ale będzie się kiedyś zmagać ze zmarszczkami. Ja od siebie mogę polecić podkład matujący, który pozwala maskować nie tylko zmarszczki, ale również i inne niedoskonałości skóry. W zależności od pory roku stosuję inny podkład, na przykład podkład na lato musi posiadać filtr UV, zapewniający ochronę przed promieniowaniem słonecznym - http://dobryantywirus.com.pl/jak-uzy...jacego-fluidu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 14-02-2018, 13:13
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Teraz mamy ogólnie bardzo zanieczyszczone powietrze więc może to tez dlatego skóra szybciej się starzeje czasami wystarczy zaczać uzywac tkiej maski - https://ozonemask.pl/ i chronimy się w ten sposób przed smogiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-02-2018, 13:28
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Zmarszczek nie da się cofnąć kremami. Moja mama była na zabiegu wypełnienia zmarszczek, bo miała już głębokie bruzdy i bardzo jej to przeszkadzało. Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej. Klinikę, która wykonuje takie zabiegi znajdziecie tu https://www.tourmedica.pl/kliniki/us...na-botulinowa/. Efekty są bardzo naturalne .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.