kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-01-2015, 00:15
planika planika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 47
Domyślnie

My też postanowiliśmy zainwestować w hale stalowe: http://www.rexbud.com.pl/technologia/hale-stalowe.html.W przypadku naszej firmie bardzo sie to opłaciło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-01-2015, 17:16
ALAINA1952 ALAINA1952 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

hale stalowe to niestety nie wiem. Jednak z tego co się orientuję to jak ktoś chce mieć zysk mały ale jakiś, żeby był to po prostu warto lokatę jakąś założyć. W Polsce są już niestety małe oprocentowania ale zyski są przede wszystkim od tego ile się wsadzi budżetu na lokatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-01-2015, 11:04
BERTA79 BERTA79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

Gdybym miała konkretny zastrzyk gotówki inwestowałabym w nieruchomości. Ewentualnie,żeby gotówka się pomnażała to próbowałabym otworzyć biznes chyba najlepiej spożywczy, bo ludzie zawsze będą kupować jedzenie, Jak już bym miała biznes to po prostu go poszerzać o kolejne usługi. Najważniejszy rozwój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-01-2015, 10:44
KrystynkaA KrystynkaA is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jeśli chodzi o inwestycję to mam akurat przyjaciółkę co jest ekonomistką i po prostu ona mi poleca zainwestować w jakieś nieruchomości - chodzi tutaj przede wszystkim o wynajmowanie w jakiś większych miastach mieszkaniom studentom, których z roku na roku i tak coraz więcej przybywa hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-01-2015, 14:17
MrAnja87 MrAnja87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie

Inwestycja z tymi mieszkaniami bardzo dobry pomysł. Ja to mam trochę grosza z tego właśnie względu, że po prostu byłam za granicą w pracy i trochę oszczędziłam i po prostu teraz wszystko wkładam na lokatę a tutaj w Polsce właśnie są całkiem okej te oprocentowania więc po roku już najdzie mi jakiś zysk bez żadnej roboty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-02-2015, 16:45
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Na jaką dajesz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-06-2015, 11:49
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Możesz zainwestować w magazyny różne rodzaju. Dziś rynek tak szybko się rozwija, że dystrybutorzy muszą gdzieś trzymać towar jakim operują. A jeśli masz pieniądze to wybudowanie magazynu albo hali nie jeest problemem. Szukasz fachowców firmy posadzek przemysłowych, którzy je sprzedają i układają, potem ludzi od stawiania magazynów, wykończeniówki. Wynajmujesz magazyn i inwestycja się zwraca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-08-2015, 18:52
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zgadzam się co do inwestycji w posadzki i wszelkiego rodzaju produkty niezbędne do budowy. Popularnością cieszą się też blachy dachowe zarówno do w budowie mieszkań, jak i magazynów. Poczytaj sobie tu http://www.rbt.com.pl/produkty/10-rbt-135.html powinno Cię przekonać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-08-2015, 10:46
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja jeszcze też nie, ale już zastanawiam się nad inwestowaniem i lokatami, bardzo interesuje mnie ten temat. Marzy mi sie wejście w condo- czyli zakup pokoju hotelowego, ale to pewnie za jakiś czas. metod inwestycji jest tak wiele ze naprawde mamy w czym wybierać. polecam przejrzeć je na http://www.e-finansowy.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-08-2015, 16:26
remina remina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Wszystko zalezy od tego ile masz tych pieniędzy bo metod inwestowania jest sporo. Możesz założyć lokatę-mało opłacalna ale spokojna inwestycja, możesz kupić nieruchomość, możesz zainwestować pieniądze na giełdzie lub w walutę(http://www.hftbrokers.pl/dlaczego-wa...rzyc-rachunek/) Podstawową jednak rzeczą od której należałoby zacząć to określić na czym się znasz-nie radzę się brać za inwestycje w sutuacji nie znajomości mechanizmów rynkowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.