kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 25-12-2019, 19:54
Dorota30 Dorota30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Chciałabym mieć siłę i motywację do odchudzania. Już nawet nie o samą utratę kilogramów chodzi, a o zdrowie. Każdy przecież wie, że odpowiednie odżywianie to podstawa, by cieszyć się zdrowiem. Teorie znam, gorzej z praktyką. Chyba potrzebowałabym kogoś, kto pokazałaby mi jakie posiłki jeść, bo sama się za to nigdy nie wezmę. Zastanawiam się nad turnusem w Ułańskiej Zagrodzie dieta dr dąbrowskiej wczasy. Myślicie, że podczas takiego tygodniowego, bądź dwutygodniowego pobytu zdołam nabyć odpowiednich przyzwyczajeń i nawyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 12-01-2020, 14:47
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Mnie się udało zrzucić kilka zbędnych kilogramów dzięki diecie i ćwiczeniom. Jedzenie zamawiam sobie z Wygodnejdiety- dzięki temu mogę jeść zdrowo i co ważniejsze regularnie. Mam też więcej czasu dla siebie, bo nie muszę już stać przy kuchni a później sprzątać po gotowaniu- i ten właśnie czas wykorzystuję na ćwiczenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-01-2020, 08:51
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Mnie się udało zrzucić kilka zbędnych kilogramów dzięki diecie i ćwiczeniom. Jedzenie zamawiam sobie z Wygodnejdiety- dzięki temu mogę jeść zdrowo i co ważniejsze regularnie. Mam też więcej czasu dla siebie, bo nie muszę już stać przy kuchni a później sprzątać po gotowaniu- i ten właśnie czas wykorzystuję na ćwiczenia!
u mnie dzięki pudełkom z wygodnej diety juz prawie 10kg mnij bez uczucia głodu bez stresu, jestem z siebie taka dumna, nawet święta przetrwałam jakoś :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 13-01-2020, 12:57
AniaSyp87 AniaSyp87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 3
Domyślnie

Dietetyk z Poznania doradził mi (a raczej doradziła:P) świetną dietę, dopasowaną do mojego stanu zdrowia i upodobań. Polecam, bo tylko wtedy faktycznie odchudzanie ma sens - przynajmniej w moim wypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 14-01-2020, 08:46
MAŁPISZON MAŁPISZON is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.
__________________
Drabinka do ćwiczeń umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w domu, które są nieraz bardziej komfortowe i przynoszą więcej korzyści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 28-01-2020, 20:32
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Też zamawiam Wygodnądietę i zdecydowanie mogę powiedzieć, że przyczynili się oni do mojej utraty zbędnych kilogramów Co fajne, dieta jest tak urozmaicona i i różnorodna, że się nie nudzi a wręcz przeciwnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 12-03-2020, 14:10
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że czasem naprawdę ciężko o skuteczne metody odchudzania, na szczęście ja znalazłam takie miejsce, jak http://www.newbodyline.pl/ w Legionowie. Mają świetne sprzęty, jak i zabiegi, które pomogą odzyskać cudowną sylwetkę. Koniecznie musicie sprawdzić i odwiedzić to miejsce!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-03-2020, 19:53
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Motywacji brak jesli cwiczenia nie daja efektow. Jednak jesli nosicie jeszcze odpowiednia bielizne wyszczuplajaca to mozna znacznie szybciej zauwazyc zmiany na lepsze a to bardzo motywuje Moimi faworytami jest bielizna z http://orirose.pl/ Zwłaszcza ta korygująca jest bardzo skuteczna. Po ciąży miałam zaniedbane ciało i dzięki ich bieliźnie oraz pasowi poporodowemu moje problemy zniknęły po kilku miesiącach. Wyglądam tak jakbym nigdy wcześniej nie urodziła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 21-04-2020, 11:02
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W takim razie może warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://forever-aloe.pl/ gdzie znajdziecie również skuteczne programy odchudzające i oczyszczające organizm z nadmiaru toksyn, co pozwoli nie tylko lepiej się czuć ale jednocześnie sprawnie tracić nadmiar kilogramów. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 22-04-2020, 17:54
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Natomiast ja postanowiłam, że przejdę na dietę pudełkową detox, ponieważ chciałabym póki co oczyścić swój organizm z różnych toksyn etc. Zauważyłam, że tego typu dietę oferuje firma https://afterfit-catering.pl/bielsko-biala . Tak sobie myślę, że właśnie do nich się zgłoszę. Myślę, że będzie to najlepszy sposób na to, aby lepiej o siebie zadbać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.