kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-05-2018, 13:52
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie Kurs franka szwajcarskiego

Witajcie ! Jak uważacie , czy warto inwestować we franki ? Z tego co czytałam tutaj https://ekantor.pl/frank-szwajcarski...iej-kupic-chf/ ponoć jest już bezpieczny i można kupować . Ktoś z Was kupował ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-05-2018, 17:31
Pawcio17's Avatar
Pawcio17 Mężczyzna Pawcio17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja się niestety na tym kompletnie nie znam. Dlatego też nie będę mógł pomóc...
__________________
Cele poszczególnych warstw są absolutnie nie do pogodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-08-2019, 09:26
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Czytałam, że poszedł teraz do góry. Zastanawiam się jak to się odbije na kredytach, współczuje tym ludziom. Przeglądałam dziś wpis https://fretuslegis.pl/wyroki-kredyt...ch-w-tym-roku/ Ciekawa jestem jak ta sprawa się zakończy. Myślałam, że kredyt można przewalutować kiedy się chce. Nie znam się za bardzo na tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-05-2020, 20:51
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Orzeczenie TSUE dało możliwości frankowiczom na dochodzenie swoich praw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-05-2020, 22:43
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Frankowicze łatwo nie mają, wiem coś o tym ponieważ mój brat brał kredyt w CHF. Te wszystkie przepisy, paragrafy są dla nas zwykłych ludzi skomplikowane. Dlatego brat korzystał z pomocy firmy https://cleverstep.pl/ z Poznania. Bardzo chwalił, że zrozumiale wszystko tłumaczą, są pomocni na każdym kroku. Jego sprawa jest w toku.

Ostatnio edytowane przez Mija11 : 12-05-2020 o 15:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-11-2020, 20:52
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Frankowicze coraz liczniej zwracają się o pomoc w walce z klauzulami bankowymi do kancelarii Lexa, prawnicy maja sposoby by także poza sądem walczyć o dobro klienta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-11-2020, 11:48
danuta.k danuta.k is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 12
Domyślnie

Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem, ale po tym, co działo się i dla niektórych dalej dzieje się z frankami, ja nie podjęłabym takiego ryzyka w przypadku franków. Na szczęście są instytucje i ludzie, które pomagają frankowiczom. U mnie w rodzinie też był taki przypadek, dobrze, że trafiliśmy na kancelarię fenix. Jak ktoś nie słyszał, a chce walczyć o odzyskanie chociaż części pieniędzy to polecam poczytać stronę https://fenixfrankowiczom.pl/. Ale po tych wszystkich przebojach to nie odważyłabym inwestować we franki, choćby nie wiem, jak pisali, że jest bezpieczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-11-2020, 21:30
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Ja jednak jestem za pomocą takich profesjonalnych kancelarii jak Lexa, przez ich doświadczenie szybko można przejść cały proces oddłużania, zachować to, co cenne i przy tym w sumie nic nie robić bo prawnicy działają za nas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-12-2020, 16:50
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja zawsze kursy walutowe śledzę sobie na sprawdzonych przeze mnie stronkach, ale Wasze propozycje też na pewno sobie sprawdzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-01-2021, 08:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy blog frankowicza, który ma cenne rady dla osób które skorzystały z kredytu hipotecznego w frankach. Zainteresował mnie ten artykuł zaświadczenie o splacie kredytu Taki wniosek jest dowodem dla sądu że przez kilka czy kilkanaście lat frankowicz spłacał abuzywny kredyt hipoteczny. A przy okazji można skorzystać z porady, korzystając z danych kontaktowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.