kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 29-06-2018, 20:14
Olusia Olusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Mnie w bezpiecznym odchudzaniu pomaga Wygodnadieta. Przygotowują dla mnie zdrowe, odpowiednio zbilansowane i świeże posiłki, dzięki nim jem regularnie i do syta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 02-07-2018, 14:54
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Samemu jest bardzo ciężko bezpiecznie się odchudzić i osobiście nigdy bym się nie zdecydowała na coś takiego. Chodzę do pani Elżbiety bardzo dobrego dietetyka z Warszawy, dobrze dopasowała mi dietę i widzę efekty. Waga spada. Wiem, że też oferuje konsultacje online i przez skype też można. Dobra jest. Znam osoby, którym bardzo pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 10-07-2018, 15:45
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Powiem Wam dziewczyny że ja bardzo długo walczyłam z odchudzaniem , stosowałam wiele diet i nic byłam już tym zmęczona. Jakiś czas temu natrafiłam na bardzo ciekawy wpis https://tomasz-banasiak.fitness.wp.p...laczego-tyjemy gdzie można wiele się dowiedzieć na temat skutecznego odchudzania i co zrobić by tracić na wadze. Zaczęłam stosować się do tych wskazówek i zobaczymy , mam nadzieję że teraz coś się ruszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 11-07-2018, 18:28
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja aby mieć pewność, że odchudzam się z głową, czyli zdrowo i bezpiecznie postanowiłam skorzystać z pomocy cateringu Wygodnejdiety. Od nich dostaję 5 posiłków dziennie, odpowiednio zbilansowanych i dostosowanych do moich potrzeb a przy tym zdrowych i smacznych. Dla mnie to świetna opcja bo sama nie lubię gotować a teraz mogę jeść regularnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 11-07-2018, 21:34
kamilkaa kamilkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 6
Domyślnie

A gdzie można ja zamówić? W jakich miastach jest ona dostępna ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 13-07-2018, 09:55
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Jak chcesz bezpiecznie schudnąc to mogę polecić Ci ta stronęhttp://medicot.pl/forum/odchudznie/byc-szczupla/ bardzo wiele artykułów na temat zdrowego odżywiania diety oraz ruchu, tak że można samemu wszytsko na spokojnie ogarnąc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 13-08-2018, 22:47
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Odchudzanie i spadek wagi może bardzo pomóc także w kwestii ciśnienia. Niestety podczas nadwagi i otyłości może być ono wysokie, co jest zagrożeniem dla naszego zdrowia, a nawet życia. Na stronie https://portaldlazdrowia.pl/jak-obnizyc-cisnienie-krwi/ przeczytacie sobie co robić i na co uważać, jeśli mamy kłopoty ze zbyt wysokim ciśnieniem. Warto je obniżyć do podstawowych wartości i warto o tym pamiętać szczególnie podczas tych upałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 14-08-2018, 12:45
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Najbezpieczniejsze będzie połączenie diety z ćwiczeniami - efekty będą szybsze i nie trzeba będzie się martwić efektem jo-jo. Dobrze by było wcześniej poradzić się dietetyka, przez https://www.konsultexpert.pl/dietetics jest dość łatwe i szybkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 28-08-2018, 06:56
pawel2987 Mężczyzna pawel2987 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ostatnio na odchudzanie znalazłem takie coś african mango tabletki na odchudzanie . Czy ktoś z państwa już z tego korzystał.Czekam na odpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 28-08-2018, 07:31
antos antos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 5
Domyślnie

Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego kobietom, w którym w miłej atmosferze będą mogły pracować nad swoją sylwetką. Raz byłem poproszony pod sklepem przez panią, która nie mogła sobie https://www.sportspark.pl poradzić z zejściem z normalnego trekkinga, bo wcześniej ktoś jej to dziecko włożył do fotelika, gdy ona już stała nad ramą…. To drobiazg, ale może być istotny w codziennej praktyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.