kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-06-2019, 14:25
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 102
Domyślnie wzdęcia

Przy rodzinnych posiadówkach czesto boli mnie brzuch, męczą wzdęcia, co robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-06-2019, 22:42
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 115
Domyślnie

dlatego ja nie lubie takich posiadówek przy stole, człowiek tylko je i je, zazwyczaj jest ciężko i tłusto, jak nie muszę to wykrcam się z takich spotkań. Od siebie mogę polecić ulgasim, sam go biorę, wtedy nie czuję tego napięcia, ciężąru na żołądku. Wdęcia mijają szybko a ja czuje się o wiele swobodniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-07-2019, 14:38
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ja lubię czas spędzany z rodziną ale to wiąże się z jedzeniem. Na takich posiadówkach możemy spotkać np. sałatki z groszkiem czy bigos. Pyszne rzeczy ale jednak wzmagają uczucie pełności i wzdęcia. Ja biorę espumisan często w trakcie imprez i po paru minutach przechodzi. Na https://ktomalek.pl/espumisan-ulotka...ter/ub-5580501 sprawdzam gdzie jest dostępny, w której aptece w moim pobliżu gdy mi braknie. Muszę mieć je zawsze przy sobie bo mam zespół drażliwego jelita i takie historie żołądkowe zdarzają mi się dość często.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-08-2019, 09:08
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Spróbuj coś zmienić w diecie. Tutaj ostatnio pisali o różnych sposobach na wzdęcia: https://www.womenshealth.pl/odzywian...zdecia,12884,1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-08-2019, 17:06
Huggiad54 Huggiad54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

Myślę,że warto zmienić swoją dietę.

__

endoproteza kolana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-08-2019, 13:53
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Cytat:
Napisał Huggiad54
Myślę,że warto zmienić swoją dietę.

__
na pewno tak. do tego moze pomoc kuracja intesta, naprawde fajnie sie sprawdza bo reguluje metabolizm i prace jelit u mnie poradzila sobie nawet przy zespole jelita drazliwego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-08-2019, 17:12
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Na wzdęcia najlepsze Kebene czyli mix symetykonu z węglem aktywnym. Trzeba unikać potraw które powodują wzdęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-09-2019, 21:14
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

zeby to bylo takie proste, tak naprawdę to wzdęcia to nawet napoje gazowane mogą powodować a tkze duże ilości błonnika, warzyw, często weganie narzekają na wzdęcia niestety. Symekton jetbardzo skutreczny dlatego ja kupuję ulgasim, ma dużą dawkę tego składnika i jet niedrogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-05-2020, 16:32
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

W przypadku problemów ze wzdęciami to ja mam tylko jeden swój sprawdzony lek,a jest to espumisan. Możesz go w dobrej cenie zamówić sobie w aptece internetowej https://www.aptekagemini.pl/espumisa...-kapsulek.html z której korzystam i jak do tej pory wszystko zawsze przebiegało sprawnie, także już nie muszę co chwilę wychodzić do apteki stacjonarnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-08-2020, 00:15
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Wina złej diety niestety. Jak z tym nie zrobimy porządku, to znaczy nie będziemy bacznie zwracać uwagi na to co jemy to wzdęcia tak łatwo nie odpuszczą. Co dokładnie powinniśmy jeść to na https://www.sztukakosmetologii.pl/tematy/zdrowie/ dobrze opisali. Jeśli już jednak zdarzy się wpadka i wzdęcia się pojawią to można wspomóc się środkiem z apteki. Pomocne w tym przypadku może być zastosowanie preparatów zawierających symetykon. Takie produkty szybko przynoszą ulgę. Można dostać w aptece bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.