kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-10-2019, 09:06
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie Gdzie kupić designerskie meble do biura?

Witajcie Czy macie jakieś namiary na sprawdzone sklepy, gdzie można kupić designerskie i oryginalne meble do biura ? Zależy mi przede wszystkim na biurkach, stolikach kawowych, może jakiś regałach na dokumenty. Zależy mi by wszystko było spójne więc szukam sklepu, gdzie będę mogła zamówić wszystko naraz. Z góry dzięki za informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-10-2019, 09:16
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Wiesz co moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie tu kontakt z jakimś dobrym producentem mebli, który wszystko wykona pod konkretne zamówienie, na wymiar itd. Musisz tylko poszukać firm, które tworzą takie niestandardowe meble. Mnie się np podobają takie w stylu loftowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-10-2019, 09:58
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

łap namiar na polskiego producenta - George Azzar Mają własnie takie meble loftowe czy skandynawskie, to połączenie litego drewna z metalem w kolorze białym czy czarnym. Ceny mebli nie są wygórowane a jakość świetna, sam producent daje na te produkty aż 100 lat gwarancji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-10-2019, 15:56
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

dziękuje dziewczyny za namiar. 100 lat gwarancji ?Wow brzmi bardzo fajnie a dodatkowo chyba nigdy się z tak długim okresem jeszcze nie spotkałam. Zaraz lece oglądać ich katalog. Biurka też mają tak ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-10-2019, 17:26
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

tak, znajdziesz u nich nie tylko meble do domu ale także spokojnie do biura. Wszystko robione jest pod konkretne zamówienie i pod wymiar. Ja mam w domu biurko NICOLE ale nie widze przeszkód by takie samo stanęło też w biurze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-10-2019, 09:12
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Na pewno sprawdzę tę ofertę, bo też jestem przed remontem biura. Szukam nowoczesnych i ponadczasowych rozwiązań. Jak mam być szczera, to bardzo podobają mi się takie szklane ściany działowe https://lssystems.pl/ Ktoś z was zdecydował się na takie rozwiązanie, jak się u was sprawdza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-10-2019, 11:36
Agi000 Agi000 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 35
Domyślnie

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć na niniejszy temat więcej to polecam wejść sobie na stronę - http://biale-meble.com.pl . Według mnie w tym miejscu odszukasz najbardziej interesujące info odnośnie owego wątku. Według mnie skupienie solidnej wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-11-2019, 13:43
MonaLesniak MonaLesniak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Design zależy wyłącznie od pomysłu i zasobności portfela. Nikt nie produkuje mebli desinerskich bo nie wszystkich na nie stać. Ja wybrałam do biura meble które zapewnią mi komfort w pracy. Z racja że prowadzę biuro księgowe i długie godziny siedzę przy biurku wysokość biurka ma dla mnie piorytetowe znaczenie. Zatrudniam też osoby więc tym samym nie zawsze wiem jakiego wzrostu będą i co dla nich będzie dobre. Jest jedna firma która produkuje meble regulowane. Jest wiele ale ele to sklepy lub biurka elektryczne drogie. Musze tu zareklamować firmę LWiki. Robia biurka dla dzieci ale te biurka maja niesamowita regulacje.
i osoba nawet 210 cm może przy nich siedzieć. A co do designu sami wybieramy kolory kształt model ... a i wymiary. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-11-2019, 19:04
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

dzięki za wszystkie namiary ale jednak nic nie przebije tych 100 lat gwarancji haha zamówienie już złożone nie zastanawiałam się długo bo im dłużej przeglądałam tą ofertę tym więcej rzeczy lądowało na liście zakupowej nie mogłam przesadzić bo mąż by mi walizki spakował ;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-11-2019, 19:30
taylor.bogan's Avatar
taylor.bogan taylor.bogan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Gratulację zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.