kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-10-2014, 11:23
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Rozwód - jak podzielić majątek?

Jak wygląda zazwyczaj podział majątku po rozwodzie, jeśli jedno z małżonków wniosło większy wkład materialny niż drugie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-10-2014, 15:23
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Takie sytuacje zawsze są trudne i nie da się tak powiedzieć jednoznacznie na forum jak to będzie wyglądało.
Lepiej pogadaj ze swoim prawnikiem.
Wstępnie możesz poczytać o podobnych sytuacjach tu: http://www.mojrozwod.pl/category/por...ie-polowe.html - zyskasz pełniejszy obraz tego, w jakim położeniu się znajdujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-11-2014, 10:36
Stachumajster Mężczyzna Stachumajster is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 19
Domyślnie

Rozmawiaj z prawnikiem, zainwestuj. Masz okazję oskubać go do zera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-01-2015, 13:01
jonathon2923 jonathon2923 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Właśnie najlepiej takie sprawy to ustalić z prawnikiem. Warto zainwestować w jakiegoś dobrego niż później żałować, że zostało się z 0 na koncie ehh Ja niestety Ci nie pomogę bo nie wiem i nie chcę się pytać mojej cioci, która parę lat temu brała rozwód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-02-2015, 08:48
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Niestety ale największe spory pomiędzy dwoma rozwodzącymi się osobami powstają właśnie przy podziale majątku. Nie jest to na pewno takie proste.
Sama przechodziłam przez rozwód jakiś czas temu Było konieczne skorzystanie z porad adwokata. Konkretnie tego adwokata rozwodowego z Wrocławia. Jestem zadowolona. Podszedł do sprawy bardzo poważnie i na szczęście wyrok był na moja korzyść.
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-08-2015, 21:27
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Moja sprawa rozwodowa ciągnie się już długo niestety. Mąż twierdzi że my nie mamy nic do podziału, powywoził rzeczy gdzieś.. Mysle nad wynajęciem detektywa żeby udowodnić parę rzeczy- między innymi to że pracuje na czarno mimo że twierdzi inaczej. Słyszałam że ta agencja detektywistyczna Warszawa http://detektyw997.pl/ jest bardzo skuteczna i profesjonalna i prowadzi usługi na terenia całego kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-10-2015, 13:36
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Wiesz co, zanim podejmiesz a takie decyzję, to wejdź może na stronę http://domyslenia.com w kategorię rozstanie i poczytaj sobie kilka ciekawych obrazków na temat właśnie rozstania i samotności. Być może da Ci to coś do myślenia i jednak nie będziesz chciała rozwodu, a jeszcze spróbujesz powalczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-01-2016, 17:36
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

lepiej dogadać się jeszcze przed rozprawą i przedstawić przed sądem gotowe rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-01-2016, 14:53
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Dogadanie się może nic nie dać, druga osoba zawsze może się wyprzeć, polecam zatrudnić prawnika, wszystko spisywać, nagrywać, oraz rozważyć zatrudnienei detektywa np. z http://www.detektywistyka.eu/ , trzeba być bowiem w takiej sytuacji na wszystko przygotowanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-02-2016, 20:45
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja jestem za tym żeby takie kwestie załatwić miedzy sobą przed rozwodem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.