kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-01-2018, 14:26
wandzzi wandzzi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 3
Domyślnie

Tak trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-06-2018, 11:56
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Oczywiście, że tak Najlepsza inwestycja to właśnie inwestycja we własny rozwój moim zdaniem. Po każdym kursie i szkoleniu warto jednak zdobyć jakiś certyfikat potwierdzający nasze umiejętności. W przypadku języków obcych najpierw trzeba zdać egzamin na odpowiednim poziomie. Na przykład na https://lincoln.edu.pl/warszawa/cent...glish-key-ket/ można się zapisać na egzamin z poziomu A1, który potwierdzi nasze kwalifikacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 19-06-2018, 10:47
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

na pewno warto się dokształcać we własnym zakresie, sama szukam teraz studiów podyplomowych, myślę o logopedii albo o studiach związanych potem z pracą z dziećmi z autyzmem albo zaburzeniami integracji sensorycznej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-06-2018, 22:25
zofialipska zofialipska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

mi podyplomówkę na WSH dofinansowuje zakład pracy, ale swoją drogą polecam tą uczelnię Mają świetne podejście do przekazywania wiedzy praktycznej, wykorzystywanej potem faktycznie w pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 29-06-2018, 13:31
samssa samssa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 7
Domyślnie

Ja właśnie się przymierzam do nauki języka programowania, bo mam ogarnięte podstawy HTML i CSS, ale dobrze by było znać jakiś język, wtedy łatwiej byłoby się nauczyć innych. Lubię robić rzeczy z tym związane i kto wie, jak się zmotywuję i posiądę wystarczającą wiedzę, to będę pracować w tym zawodzie, skoro jest na rynku taki deficyt programistów. Będę się uczyć sama przy pomocy tutoriali w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-06-2018, 14:02
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

W niektórych branżach jest to konieczne, weźmy jako przykład branżę beauty. Jeżeli samemu robi się szkoelnia np. z zakresu wizażu w https://beautylux.com.pl/, to autoamatycznie zwiększa się szanse na lepsze zarobki lub znalezienie lepszej pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 09-07-2018, 15:27
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Jasne, że próbuję się dokształcić. Nie lubię stać w miejscu, ciągle poszukuję możliwości zdobycia wiedzy i poszerzenia już zdobytej. W ośrodkach doszkalających takich jak JGT szukam ciekawych kursów i często się na nie zapisuje, jeśli fundusze pozwalają. Mam już pokaźną teczkę dyplomów i zaświadczeń, ale dla mnie ciągle to mało. Muszę się jeszcze pouczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 12-07-2018, 08:47
oewsb Mężczyzna oewsb is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Witam! Barbs, w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej znajdziesz kierunki studiów związane z pracą z dziećmi z autyzmem lub zaburzeniami, integracji sensorycznej czy logopedii. Na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki znajdziesz pełną listę kierunków z oferty naszych oddziałów. Dodam, że zapisując się na studia do 10 sierpnia będziesz mogła zaoszczędzić dzięki promocji 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-06-2019, 18:03
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Uważam, że warto się edukować. Nawet samemu. Ja mojej córce kupuję sporo książek edukacyjnych, żeby mogła się szkolić dowoli. Teraz chce jej kupić podręczniki z fizyki o które mnie prosiła. O te - https://www.nowaera.pl/oferta-edukac...stawowa/fizyka . Mówiła, że tam wszystkie regułki są dokładnie opisane itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 09-07-2019, 08:36
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

no jasne, że tak. Pracuję w księgowości więc udział w szkoleniach to podstawa, trzeba aktualizować swoją wiedzę ja najczęściej chodzę na szkolenia organizowane przez panią Martę Niziołek. Super jakość, dobre ceny, możliwość uzyskania dofinansowania z KFS.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.