kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-08-2020, 13:36
Zosia Krem Zosia Krem is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 66
Domyślnie kardiolog konsultacje

Cześć, do jakiego kardiolog konsultacje online Kraków. Ważne, żeby był sprawdzony i żeby nie było do niego zbyt dużej kolejki. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-09-2020, 19:13
olek221 olek221 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 30
Domyślnie

Mam namiary na genialnego specjaliste, natomiast znajduje się on na terenie Warszawy. Zostawie namiar: https://kardiolog-warszawa.waw.pl w razie gdyby akurat ktoś szukał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-12-2020, 09:28
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

W Rzeszowie dr Kuźniar
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-12-2020, 09:30
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

W Krakowie można zamówić z https://lekarze-krakow.com.pl/kardiolog-krakow/ wizytę kardiologa do domu. Idealne rozwiązanie dla osób starszych i mających kłopot z poruszaniem się. A taki kardiolog ma możliwość z warunkach domowych wykonanie badań np. spoczynkowe EKG,c ało – i wielodobowe monitorowanie rytmu serca metodą Holtera etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-01-2021, 17:41
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Moja mama właśnie powiedziała mi, że właśnie to jej zależy, żeby żyć długo z nami, dlatego powiedziała, że chce się przebadać. I tak na pewno będzie nam potrzebne echo serca Lublin . Możecie mi powiedzieć, gdzie warto po coś takiego iść? Jaka placówka będzie dla nas przede wszystkim bezpieczna w czasie covid-19?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-01-2021, 16:00
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Zobacz czy znajdziesz kardiologa w Twojej okolicy w poradni Scanmed . Moja mama w tym miejscu się leczy od lat, ma problemy z sercem po przebytej grypie kilka lat temu. Na szczęście leczenie daje efekty, z miesiąca na miesiąc czuje się tylko lepiej. Ale na kontrolach pojawia się regularnie i na badaniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-03-2021, 11:43
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Hej, ja na pierwszą wizytę bardzo polecam kardiolog kraków prywatnie Miła i fachowa obsługa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-04-2021, 13:08
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Warto chodzić regularnie na badania i sprawdzać swój stan zdrowia, także jeżeli chodzi o nasze serce. Kiedy warto udać się do kardiologa można przeczytać tu: http://medicapr.pl/badania-kontrolne...-kiedy-zrobic/. Profilaktyka to podstawa i warto o tym pamiętać także wówczas, gdy nic nam nie dolega. Wiele chorób jest utajonych nawet przez wiele lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-04-2022, 18:19
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 490
Domyślnie

Ja również mogłabym polecić jedynie specjalistów z Warszawy. Świetny kardiolog w Warszawie przyjmuje w poradni https://innova-med.pl/specjalizacje/kardiologia/. Zarówno mój tata jak i teściowa leczą się u nich. Zajrzyj sobie na ich stronę internetową, znajdziesz tam sporo informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-04-2022, 19:05
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

U mnie też pojawiły się problemy ze strony układu krążenia dlatego też zaczęłam brać roślinny preparat na serce z salicyną. Ma on działanie wzmacniające serce i układ krążenia. Plusem jest to , że nie jest to syntetyczna aspiryna tylko roślinny, bezpieczny preparat
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.