kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-09-2019, 19:18
malbork7 malbork7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 2
Domyślnie

Polecam bardzo ich usługi! Naprawdę Korzystałam z nich jakiś czas temu, u mnie sprawdzili się świetnie! Nie dość, że wszystko przygotowali bardzo sprawnie i tak jak chciałam, to jeszcze dali zniżkę, a przy każdym budżecie jest to całkiem wskazane!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-09-2019, 10:58
huberek87's Avatar
huberek87 huberek87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Zgadzam się w stu procentach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-09-2019, 14:24
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Polecam! Na pewno się nie zawiedziesz, szczególnie jeśli wybierzesz dokładnie to, czego szukasz. Wbrew pozorom ich wybór jest ogromny, ale ich wiedza i doświadczenie na pewno pomoże w doborze najlepszej z możliwych opcji dla Ciebie trzymam kciuki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-09-2019, 11:52
kobietka77 kobietka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Właśnie obawiam się tego, że jak tylko przyjdzie mi wybierać, to nie będę wstanie się zdecydować ale cóż. Dzięki za wszystkie rady, na pewno z nich skorzystam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-09-2019, 20:52
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Ja mam fachowca od remontów i aranżacji, w domu, więc nie muszę wynajmować żadnej firmy. Mąż poprosił mnie tylko o jedną rzecz, abym znalazła według swojego gustu ładne Baterie łazienkowe . Zabrałam się więc do zajęcia i zaczęłam szukać w internecie. Stwierdziłam, że najlepszy wybór jest na Ceneo. Ciekawa jestem czy też na tej platformie robicie zakupy. Można tu się we wszystko zaopatrzyć w dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-10-2019, 11:39
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Uważam, że jeżeli robicie remont i szukacie dekorów ściennych lub płytek, to polecam wam sprawdzić markę Tubądzin, gdzie znajdziecie naprawdę całą masę bardzo ciekawych płytek ściennych i dekorów, więc naprawdę warto sprawdzić na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-10-2019, 11:58
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli chcecie mieć naprawdę oryginalną i kreatywną łazienkę, to może warto byłoby położyć w niej mozaikę? Na stronie https://grupamo.pl/porady/mozaika-do...rto-ja-wybrac/ znajduje się ciekawy artykuł, z którego dowiecie się, dlaczego warto się na coś takiego zdecydować Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-10-2019, 18:08
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

U mnie powstał pomysł po 9 latach od ostatniego remontu. Tym razem na pewno bardziej się przyłożymy do zaplanowania i zakupienia bardziej nowoczesnych rozwiązań. Kilka godzin w tygodniu spędzam na przeglądaniu aranżacji łazienek, by znów nie popełnić tych samych błędów. Jednym ze sklepów, które z pewnością wykorzystam przy zamówieniach jest Hydrosan https://hydrosan.eu/ , bardzo kreatywny sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-10-2019, 12:05
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

Jeśli już o łazience mowa, to jeśli zdecydujesz się na prysznic, to polecam odpływ liniowy. My wzięliśmy taki odpływ stąd - https://sanitlinesklep.pl/index.php i naprawdę jest to bardzo wygodne rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-11-2019, 11:26
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Wedlug mnie takie zadania lepiej powierzać profesjonalistom. Dzieki temu zaaranzujemy naszą lazienę czy resztę pomieszczeń kreatywnie ale i funkcjonalnie. Samemu moze to pochlonac sporo czasu i nerwow - dlatego lepiej zdecydowac sie na firmę oferującą profesjonalne wykończenie pod klucz takiego mieszkania bądź domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.