kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 23-12-2020, 11:08
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Zadbaj o swoje ciało nie tylko od zewnątrz. Ja po ciąży miałam spore problemy z suchością pochwy. Na szczęście pomógł mi krem nawilżający Vagisan. Polecam także Wam jeśli borykacie się z tym samym problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 30-12-2020, 13:33
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Bardzo ważne jest także to, aby odpowiednio się w ciąży odżywiać. Dlatego koniecznie poczytajcie sobie, na czym powinna polegać dieta dla kobiet w ciąży: https://labplus.pl/dieta-w-ciazy/jak...obiety-w-ciazy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 07-01-2021, 17:22
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Z biegiem czasu dojdzie się do swojej formy. W końcu przy dziecku jest co latać... A co do pielęgnacji pępka noworodka polecacie kupić ? Pytam, ponieważ mi też niedługo przyjdzie zaopiekować się takim maleństwem . Także czas się przygotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 11-01-2021, 15:51
Marta.12 Marta.12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 113
Domyślnie

Po ciąży ciężko jest zgubić nadmiar kilogramów, a także wody i cellulit. Dla mnie zbawienne okazało się wyeliminowanie wszelkich przetworzonych produktów z diety oraz ruch. By pozbyć się także nadmiaru wody i cellulitu za poleceniem koleżanki kupiłam naturalny suplement https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-zielona-kawa bardzo pomógł mi wyrzeźbić sylwetkę i dodawał energii do treningu po ciężkim dniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 18-01-2021, 09:14
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Jeśli chcesz ujędrnić swoje ciało to zainteresuj się bliżej zabiegami medycyny estetycznej - na przykład endermologią Accent Prime. Więcej na ten temat poczytasz na stronie https://neonia.com.pl/endermologia/accent-prime/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 18-01-2021, 19:02
magda999 magda999 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja po ciąży zastosowałam ćwiczenia oraz diety pudełkowe. Bardzo mi to pomogło doprowadzić moje ciało do stanu sprzed porodu
Polecam catering dietetyczny dietostrefa.com ale głównie warszawa oraz ich diety pudełkowe. Ćwiczenia to głównie z yt brałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 19-01-2021, 10:25
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Ciało po ciąży może się zmienić, w szczególności piersi. Jeśli masz z tego powodu kompleksy, bo np. Twoje piersi są opadnięte, a to odbiera Ci pewność siebie to zajrzyj na stronę https://dbajopiersi.pl/piersi-opadniete/ i dowiedz się o zabiegi jakiemu możesz się poddać. Być może zaproponowany przez najlepszych specjalistów zabieg chirurgiczny będzie dla Ciebie propozycją, którą będziesz chciała zrobić, aby znów dobrze poczuć się we własnym ciele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 20-01-2021, 16:33
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Korzystałam z cateringu WygodnaDieta, żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak przyjemnie można zrzucać zbędne kilogramy i to bez żadnych wyrzeczeń! - desery to jakiś obłęd! Jesz tiramisu i chudniesz. polecam catering
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 26-01-2021, 15:02
natalia67 natalia67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli ktoś chce schudnąć, zaoszczędzić czas oraz małym kosztem mieć super jedzenie to polecam catering dietetyczny pruszków od garycatering.pl
Dieta pudełkowa tej firmy zrobiła na mnie mega wrażenie. Nie miałam czasu na gotowanie, ponadto przytyło mi się kilka kilo. Dzięki spożywaniu odpowiedniej liczby kalorii dziennie oraz ćwiczeniom udało mi się schudnąć!
Polecam każdemu spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 27-01-2021, 16:23
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Co do tego aby mieć piękne ciało po ciąży to ja polecam wam zabieg modelowania sylwetki, zabiegi takie wykonywane są takim https://shar-pol.pl/produkt/aparat-d...wetki-contura/ urządzeniem i są one bezinwazyjne. Wiele kobiet się na nie decyduje i jest zadowolonych z efektów jakie to daje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.