kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 26-01-2021, 01:16
sara89 sara89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 40
Domyślnie

Uzależnienia są bardzo ciężkie, zarówno dla osoby uzależnionej, jak i dla najbliższych jej osób. Potrafią tak naprawdę wywrócić całe życie do góry nogami, także moim zdaniem trzeba jak najszybciej szukać pomocy. Obecnie mamy dosyć ciężkie czasy i do specjalisty nie jest łatwo się dostać, dlatego warto jest korzystać z takich rozwiązań jak chociażby wideokonsultacje, tu macie świetną klinikę https://psychomedic.online/ która prowadzi takie e-wizyty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 26-01-2021, 13:04
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To bardzo poważna rzecz. Na pewno musicie pamiętać o tym, że jeśli zbagatelizujecie takie kwestie, to może się to przenieść na inne aspekty Waszego życia. Osobiście polecam Wam racjonalne podejście do tego tematu. Jeśli możecie skorzystać ze wsparcia takich gabinetów jak https://wdobrymkierunku.com/oferta/g...c-w-gliwicach/ to w ogóle nie powinniście nawet się dłużej zastanawiać. W końcu leczenie nerwic w gliwicach stoi na dobrym poziomie, więc o odpowiednie wsparcie możecie być spokojni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 07-02-2021, 19:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

jeżeli ktoś z waszych bliskich przejawia problemy z alkoholem to polecam wam jak najszybciej zainterweniować zanim przemieni się to w poważny problem, tutaj znajdziecie przykłady objawów alkoholizmu https://uzaleznienia-terapia.pl/blog...wyk-alkoholowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 07-02-2021, 21:26
Pomelo Pomelo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Na pewno trzeba walczyć z uzależnieniami, jakie by nie były
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 16-02-2021, 09:48
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Te uzależnienia to jest coś strasznego, wiecie że czytałam na blogu mamabezrecepty.pl, że można się też uzależnić od kropli do nosa? Nie tylko leki ale nawet krople. Czasami się nie zastanawiamy i używamy ciągle bo nos zatkany, bo katar a może się okazać że to już uzależnienie na substancję czynną zawartą w takich kroplach. I leczenie wcale nie jest proste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 02-03-2021, 20:03
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Niestety ale to prawda, każde uzależnienie jest wielkim problemem. Zdecydowanie alkohol jest straszny bo niszczy zdrowie, rozbija rodziny. Osoba uzależniona powinna zdecydować się detoks alkoholowy Grodzisk Mazowiecki by w końcu wyjść z dołka i zacząć żyć normalnie, ale to też potrzebuje pomocy z zewnątrz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 05-03-2021, 12:11
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie

Hej, od pewnego czasu mam problemy z różnymi nałogami. Czy psychoterapeuta siedlce będzie dobrym rozwiązaniem i pomoże mi z tym problemem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 02-05-2021, 08:50
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Wielu uzależnionych sprzeciwia się temu, aby oddać się na leczenie do zamkniętego ośrodka. Zwykle alkoholicy nawet nie dostrzegają problemu, uważają, że wszystko mają pod kontrolą. Może warto aby zacząć od terapii indywidualnej? Dobrym pomysłem jest także np. odtrucie alkoholowe w Łodzi, podczas którego za pomocą kroplówki podaje się glukozę oraz sól fizjologiczną. To bardzo ważne, aby przed leczeniem oczyścić organizm z toksyn.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 16-07-2021, 12:01
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

Problemy z uzależnieniem są bardzo istotne dla codziennego życia. Warto zainteresować się rozwiązaniem problemów. Wejdź na psycholog.lublin.pl, warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 18-07-2021, 20:53
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Mój mąż zdecydował się na wszywkę alkoholowa w Irlandii. Odkąd zaczął wyjeżdżać do pracy za granicę wiedziałam, że coś się dzieje, jednak nie sądziłam, że sprawa jest aż tak poważna. Dopiero na święta zorientowałam się, że chodzi o alkoholizm. Na szczęście ta firma leczenia pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.